I can`t no zaidi breathe
my wings are broken.
I feel the lonelineless inside me
my moyo is bleeding
it breakes into million pieces
like a mirror
they cut in my skin.

wewe told me
don`t forget me beautiful lady
and I say
I will never let wewe gone
holding you
loving you
a feather flies around


I feel your warm hand on my neck
kissing wewe my Angel boy
don`t fly away


written kwa swagkathi


on december the 18th Kim jonghyun is gone
he let a big hole in our hearts
we will loving wewe forever and don`t forget wewe
•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)

💝Rest in peace Jonghyun💝


•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)•ღ♥*—-*♥ღ•’´¯)