bila mpangilio Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1021-1030 na 28070

jessy_an alisema …
Do wewe know where your moyo is?
Do wewe think wewe can find it?
au did wewe trade it for something
Somewhere better just to have it?

Do wewe know where your upendo is?
Do wewe think that wewe Lost it?
wewe felt it so strong, but
Nothing's turned out how wewe wanted

Let me jiunge XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
applejackrocks1 alisema …
~Now and then I think of all the times wewe screwed me over
But had me believing it was always something that I'd done
But I don't wanna live that way
kusoma into every word wewe say
wewe alisema that wewe could let it go
And I wouldn't catch wewe hung up on somebody that wewe used to know... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
So much muziki on the bila mpangilio ukuta today ~ ^ ^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
But wewe didn't have to cut me off! Make out like it never happened and that we were nothing! Now I don't even need your upendo but wewe treat me like a stranger and that feels so rough!~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar alisema …
upendo ME LIKE MONEY!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Money? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
*hugs tightly* uwaaah... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
To tight! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
Let them into your mind
Let them into, let me in you...~
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Laxus_Dreyar alisema …
bila mpangilio ppl touched my brothers ass.XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Wat????? O_o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
It's cause I alisema that in an elevator.XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
^Tapped she meant... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
They did both.XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
Aqua_rose......? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Dreamtime......? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Prussiaducky....? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
^Ikr.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
happygirl22 alisema …
♫'Cause wewe are the piece of me I wish I didn't need
Chasing relentlessly, still fight and I don't know why

If our upendo is tragedy, why are wewe my remedy?
If our love's insanity, why are wewe my clarity? ♪

~ Clarity kwa Zedd ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
One of my inayopendelewa songs. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
happygirl22 alisema …
♫ I'd like to make myself believe
That planet Earth turns slowly
It's hard to say that I'd rather stay awake when I'm asleep
'Cause everything is never as it seems ♪

~ Fireflies kwa Owl City ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
One of my inayopendelewa songs. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Just hmmmm with me for no damn reason, Do It! lol jk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
hmmmm......Your hm running out of ukuta :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Hmmmmm..... Why is my hmmmmm running away? *hmmm runs away* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Hmmmmm......you made me humming bird zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
hetalianstella alisema …
The streets you're walking on
A thousand houses long
Well that's where I belong
And wewe belong with me
Not swallowed in the sea~
♪♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
Please like this post. for no reason. just hit like. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Hmmm...e_e zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
*Hugs* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
*hugs* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 alisema …
No shirt, No shoes, NO SERVICE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
lol true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
What if I wear clear shati and shoes? ¬.¬ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Wait, I'm a chick. WTF am I saying?!?! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
i dont know about clear shirts, clear shoes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Klausthefish alisema …
Hello my name is Klaus i used to be a human until the CIA made a samaki i used to skate good. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Hi I'm woosh. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
He's now in my country XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
lol Hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
A good cook could cook good. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
True zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Tongue twister actually. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
I know, but still true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
Tickle tinkle tickle!~ Woosh woosh!~ grrrrr......errr.....!~ Tukur tukur!~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MiaMia3 alisema …
wewe guys should check out this group called uniquestatus4. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 alisema …
wewe ever go to a park as a kid, then this other kid just starts bullying wewe out of nowhere? I just go apathetic and feel sorry for them. Who's so screwed up as to do that? If anythinh, something is happening to them that wewe don't know about. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Yeah, once when I was 6 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Yes, but when my mom au dad overheard they would stop it right then and there. XD My mom made this one kid cry once when he was bullying me o_o I feel kind of sorry for him XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
my brother..... oh my dear sweet twin brother......... he'd always say that I should handle ot myself, but if it's another girl who's bullying me....... she'd go nyumbani traumatized. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
hujambo guys! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Hallo. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Hello jello lol jk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Skyyyyyy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf alisema …
So dont become some background noise.A backdrop for the girls and boys.Who just dont know au just dont care and just complain.When you´re not there wewe had your time wewe had the power.You´ve yet to have your finest hour.Radio all we hear is radio gaga radio gogo. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
I just went to taco kengele for the first time yesterday...those Doritos Locos Tacos are AMAZING! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
applejackrocks1 ametoa maoni…
Ikr?! They r so tasty!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Good Good Fresh Fresh, taco Time~! ♪♫ Wait....wrong restaurant e_e zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dewsparkle ametoa maoni…
I want a taco zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee alisema …
Is anyone else here obsessed with the app magic piano? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
I was obbsessed with it berfore zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
I've been obsessed with it for like a mwaka now zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 alisema …
is there anybody that hate me very much cause i got something to say to them, tell me if wewe want to know :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unbreon505 ametoa maoni…
i want to know i am just being nosy :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
alright here it comes: wewe LITTLE .... wewe SON OF.... ....ING ..... ... .,.. .... I AM GOING TO RIP OFF YOUR .... THEN SHOLVE IT RIGHT IN YOUR ... .... ... .,, AND THEN ..... ON YOUR .... WITH .... .... IN THE ..... .... AND .... ... YOUR ..... ..... ... SO THEN wewe WILL HAVE TO .... SIDEWAYS wewe bitch, kahaba >:D not wewe people i am talking to people that hate me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
wat?????????? lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Lt_Kowalski alisema …
Did everyone have a good time yesterday? :D! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
About the 4 of July yeah i dont celebrate that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lt_Kowalski ametoa maoni…
Ah, alright. I won't ask. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
I had a Phizza time zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf alisema …
Because i´m Batman ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lt_Kowalski ametoa maoni…
And I'm the penguin!.... XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
And I'm gabbalee! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
*Batman's voice* I'm Batman. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Bluekait alisema …
Me: *names my baby Butter*

Me: *accidentally brings nyumbani wrong child*

Me: I can't believe it's not siagi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 alisema …
i made a blog of me its not that much but check it out the url is on my profaili come check it out :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
well i will tell anyway so here is the link: link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
celia-chan ametoa maoni…
ok sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shadowwolf1 alisema …
do wewe like waffles? do wewe like pancakes? do wewe like french toast? do do do do cant wait to get a mouth full of waffles XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
i am imba this song while cooking breakfast in the morning, i made this song :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
celia-chan ametoa maoni…
it's cool ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sini12 alisema …
Love to be random! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust alisema …
the thing is a lot of us old users still get on here it only seems like we don't bc were on different accounts and/or just aren't maarufu anymore lmao ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
for some users.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WibblyBits ametoa maoni…
pretty much yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
So true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
WibblyBits alisema …
What happened to this club? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 ametoa maoni…
I have no idea, man. o.O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
There was a huge swarm of trolls that came through and a bunch of the good users decided to leave so now it's currently crashing and burning~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
And i'm still here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MapleCanada alisema …
♪ ♫ hujambo I just met you,
And this is crazy
But I'm your father,
so jiunge me maybe

Master Kenobi
Lied about me
'Cuz I'm your father
so jiunge me maybe ♫ ♪ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
hujambo I just met wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
And this is crazy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
So here's my laundry zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
Please wash it baby zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
It seems kinda stupid to think this but,I thought it would be much baridi in Connecticut then Florida. It's not! I took a kuoga and about an saa later I am insanely hot. Maybe if I songesha to Alaska I will cool down... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
buy a ac/ air conditioner zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 ametoa maoni…
Here is the thing. We have one,my step-mom doesn't like turning it on because it makes too much noise and such. I don't think anyone in my house would be willing to buy one anyways. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
I live in CT. It has weather mood swings. In the summer it's really hot but in the winter it gets really cold. I guess that's what wewe get for living in a temperate zone. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adultswimperson alisema …
Once again, I am back, and alive, I know it's been a couple month's but I have had a habit of finding other thing's to do then be on here.
I don't know why that is, but I will try and get back on as much as I can.
It seems that's why so many well known people left the website, because of boredom. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkyGreenJay ametoa maoni…
sup long chin. (no offense) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkyGreenJay ametoa maoni…
just K-I-DI-I-G-N. lol WRONG! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Laxus_Dreyar alisema …
GRELL HUMPED NYAN CAT!!!!!!!!well at least it seemed like it........ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkyGreenJay ametoa maoni…
OH MAY GOD *dramatically faint* *whisper laugh* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
*points and laughs at Marky*HAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
happygirl22 alisema …
I just noticed that the troll isn't trolling on this club anymore. Well i didn't see the troll. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
Which one? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
The one that says i'm gonna rape you! and stuff.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Errr....you guys didn't noticed he was being regular : / zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
legend_of_roxas alisema …
I woke up, turned on the TV, and saw three commercials for Vagisil in a row....I think the universe is trying to tell me something e.e ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
ಠ_ಠ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
AlOoOosh alisema …
Some people's smiles are just like a magic :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yours :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlOoOosh ametoa maoni…
^ Yours as well :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
Yay! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wordy alisema …
*avoids showering because hair looks too good to ruin yet* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
This....... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Isn't happening :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
delalalala ametoa maoni…
isnt that from a tumblr text post zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
legend_of_roxas alisema …
HAPPY BIRFDAY 'MURICAAAA! X3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
YUHSSS!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
Yay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gtyguykg,gligiugly7li7gytiltg sorry about that i got too excited. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
carsfan alisema …
Happy 4th of July America! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Yeah! Yahoo! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
wordy alisema …
There should be an ‘lol’ type acronym for “I’m not laughing but I acknowledge wewe were trying to be funny.” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LaDispute ametoa maoni…
Basically what lol means anyway. ;P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yeah sure but nyara lock helps it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wordy alisema …
juu 10 reasons why I’m lazy:
1. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
Marcileonna7 alisema …
I have the urge to be randomly rude. *twitches* HAHAHAHAHAHAHAHAH! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shadowwolf1 alisema …
yay i teach my Google how to do a barrel roll :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
it keep doing it until it messed it self up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
 ·_· |: .-. :| ·_· zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Obsessive- alisema …
1. Open your browser.
2. Go to www.google.com
3. Type in the tafuta box: do a barrel roll

And see what happens xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
O_O O_O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
a11-swift ametoa maoni…
luvely♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
link just check out the song XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
ok zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Obsessive- alisema …
He's my best friend best of all best Marafiki do wewe have a best friend too? He tickles in my tummy, he's so yummy yummy hujambo wewe should get a best friend too \(^.^)/\(^.^)/\(^.^)/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
i have no friends, lol jk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
AlOoOosh alisema …
Have a beautiful siku everybody :) I upendo wewe . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
wewe too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
wewe as well ^ ^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlOoOosh ametoa maoni…
Thank wewe people :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
Had fun talking to Jessy Alex Shadowwolf1 and DJMANIAX on Chatzy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
You're a good person to talk to :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
I was guessing you're bugged XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Lol XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wordy alisema …
randumb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
applejackrocks1 ametoa maoni…
-.- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
wewe GOT IT XDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
Exactly zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
shadowwolf1 alisema …
i just dont get it my mom hates me so much that she dont even like to see me and see always hurt my feelings and dont care about my feelings ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
at least my dad upendo me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
It's ok everything is going to be fine i promise. If wewe need to talk someone wewe can talk to me. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Its the other way around with me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
Marcileonna7 alisema …
Ahahahahahahah! I'm so awesome I can put ice cream and maple syrup together in a song! Then get away with ending the song drunk wearing undergarments and holding toy pandas! I can also go pu! do behold this ukuta post! *takes off cape that came out of nowhere* and read my makala about Randomness putting people in white rooms. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
ok i will zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
THANKS SOOO MUCH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
Marcileonna7 alisema …
Oh Captain Hook you're so naughty, Tinkerbell's too small--(•_•)-- So take that kissy face to your leprechaun Marafiki since they're the only ones who actually care--(ah,okay,sorry that's what wewe meant)-- Kidding! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
*starts dancing popipo with a collar, alama for a shati on, a bra, skirt, and sleeves* THROOHOO!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
*leaves* Sorry. My face got red there. Was there a flash in my eyes? *gets pulled away* HAHAHAHAHAHHAHA! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
England~! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
link Just copy the link and open it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Then when wewe get there type in your name and choose a color zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
ok amego zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
shadowsgirl252 alisema …
Ok ok I'm done... for now >;DDDDDD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
Dude, that's a lot of videos. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 ametoa maoni…
I know ;3 I was dared to to it! :DDDDDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
Do wut? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
shadowsgirl252 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Laxus_Dreyar alisema …
*dances to RING DING DONG kwa SHINee*heres a link to a dance cover: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 ametoa maoni…
>:D Dont get me started on muziki links... I will freaking pollute this ukuta with dubstep! :P lmaoooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
DO IT!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
What? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
qkrjhbui wetuiwefbui qebguibqergbhjed hergvbyeg lweefj 857841755\78\ wehgfhj?@?@???!??????????????????????????????????????????????????????????????? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
What's happening with wall? o.o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Secret language :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
wjegfhw? jk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
I am going Zodiac crazy today! @.@ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Obsessive- alisema …
The Sweet Life of Zack & Cody is the only onyesha where wewe can find a smart blonde and a dumb asian ._. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
AHAHA.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
3xZ ametoa maoni…
LOL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 alisema …
i like it when i roll down the hill.... until i get hit kwa i rock O_O ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mia_Angel ametoa maoni…
Yeah. I like flying dreams... until I fall fast and crash & my limbs spaz lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
' rolls down hill, gets hit kwa a rock, oww, explodes O_O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Leo_Shiro alisema …
Take my word for it. If wewe become an APW_ you'll go far in lif3. Take the first APW's word for it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Its a lie! I'm the first APW!! But other than that, listen to Bruder. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mia_Angel ametoa maoni…
unless u PMS then u SOL au NOP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 alisema …
✿✌☚✈♋웃유☠☯☢☣♪♫ΣπΩ♤♧♡♢☦≧^◡^≦ ≧◔◡◔≦ | (• ◡•)| ☜(˚▽˚)☞ ಥ_ಥ ( つ﹏╰) 2в-P (っ◔‿◔)っ♡ (♥♥,) (◡‿◡✿) ύ.ὺ (ノಠ益ಠ)ノ 凸(¬‿¬) (◣◢)┌∩┐ (◐.̃◐) Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ╰☆╮ :D Randomness!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
O_O even giving bird? XDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
XXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ( I upendo being random! :P) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlOoOosh alisema …
I got an eye of mine back... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sini12 ametoa maoni…
aww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Wut? o_o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sini12 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
wordy alisema …
It looks like there is a club for randomness. Hope it will be fun. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Welcome here it's very bila mpangilio with bila mpangilio peoples from bila mpangilio places with their bila mpangilio obsessions and bila mpangilio behavior really bila mpangilio rest of us are very bila mpangilio this is my bila mpangilio story hope wewe randomly read it and randomly click on like button jk I randomly had nothing to say so I just added some bila mpangilio lines. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
^I randomly wrote too much o_o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Pie!!!!XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Obsessive- alisema …
KURT COBAIN!!!!! wait what ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yeah wut? e-e zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
I have a headache v.v ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Obsessive- ametoa maoni…
me three zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mia_Angel ametoa maoni…
Not Mia! XDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee alisema …
~=[,,_,,]:3

Nyan cat

Do wewe see it? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
yes XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
shadowsgirl252 alisema …
How much dub could dubstep step, if dubstep could step dub? o.O Hmmmmmmmm....... xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Is this a trick question? jk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
1000000000000000000,0000000,00 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
I upendo tounge twisters! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
PIZZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SQUIRREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas ametoa maoni…
EXCLAMATION MARKS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shadowmarioking ametoa maoni…
SOME OF THE MOST OVERUSED WORDS WHILE ATTEMPTING TO BE RANDOM!!!!!! YOWZA!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
PIE!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 alisema …
bidoof aliiba my bike ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unbreon505 ametoa maoni…
who is bidoof zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
MapleCanada alisema …
A message to all fellow fanpoppers:
Whatever wewe do, do NOT watch the video entitled "Don't Hug Me, I'm Scared".
PLEASE , for the sake of your sanity! (if wewe haven't already Lost it...) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
no means yes XD so i am going to watch it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
i could'nt find it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
I watched it and my sanity is still there. Not that I had any to begin with. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katy55 alisema …
Food.......yeah....that's the stuff. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
what kind of chakula zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katy55 ametoa maoni…
any kind,....once it isn't rotten. I oculd do for some pizza right about now zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas ametoa maoni…
pizza is amazing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
pIZzA!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
love-is-fake alisema …
Hello bila mpangilio people ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
rileyferguson alisema …
EVERYBODY GETS FREE CHIBIS!!!!!!! XD XD XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
love-is-fake ametoa maoni…
yay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
*Hugs one* I LOVING IT!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nevermore_ alisema …
I NEED NEW PEOPLE TO TALK TO BUT I FORGOT HOW TO FIND PEOPLE... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
herpinaderpson alisema …
Why the actual f*ck is Justin Bieber in my YouTube tafuta results for 'johnny wright hello vietnam'? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Because JB stalks wewe XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Bluekait alisema …
Do I still get cake? I was promised cake. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lifebloom ametoa maoni…
The cake is a lie zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
^Wtb pie? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer2987 ametoa maoni…
CAKE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
HunterVP alisema …
I dislike Paranormal Activity. I can't sleep in the night. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
that is my inayopendelewa movie and i watch it anytime i like even at night zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXxJDloverxXx ametoa maoni…
I only got scared of the 1st one, after that the sequels are a bit predictable and aren't as scary... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer2987 ametoa maoni…
i watched that movie like 16 times and i upendo IT er ma gerd its like such a beautiful upendo story zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
gabbalee alisema …
Shit! I think that my chronic Lyme des ease is uigizaji up. Time to break out the crutches again. I frickin' hurts! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HunterVP ametoa maoni…
I'm so sorry for wewe buddy. =( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
Thanks. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Laxus_Dreyar alisema …
RAWRRRRRRRRRRR!!!!!*bumps into a wall*ow..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yay~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
fart? OMG XDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
love-is-fake alisema …
This is cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yup. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
Nice jina la mtumiaji zaidi ya mwaka mmoja uliopita
love-is-fake ametoa maoni…
Thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
My friend is giving me a shoulder massage...it feels so nice =w= ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KohakuJSMA ametoa maoni…
aww. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
How many of wewe liked 1st post of the club? au went to see 1st post? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
Me! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer2987 ametoa maoni…
er ma gerd , really zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Yup :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
carsfan alisema …
HAPPY CANADA DAY!!! :D :D :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Happy Canada siku to you~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowsgirl252 ametoa maoni…
:D Happy Canada day! ...whats Canada day? :o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gabbalee ametoa maoni…
Is that really what Canada siku is? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an alisema …
Lets play game :3

maoni a word/sentence related to ben 10 au water (it would be fun if wewe post funny answer)
AHAHA I had to post it 3 times -_- I'm an idiot..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Again....mistake wth is wrong with me.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
@jessy_an yes my cat likes water. ._. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
OoO my cat hates...... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
delalalala alisema …
ashley katchadourian isn't even in charge of the door ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Marcileonna7 alisema …
WHEN I WALK YOUR WAY HOPE IT GIVES wewe HELL HOPE IT GIVES wewe HELL! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
Go nyumbani Marci, you're drunk. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
I like that song too, lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HunterVP ametoa maoni…
It's a little catchy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever alisema …
hujambo guys! I'm back! It's me dovesjacob4ever, my Mom made me futa the other account... But I'm back now!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Yay!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadowwolf1 ametoa maoni…
ok thats good no wonder wewe didnt appear in a long time zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Forever4ever ametoa maoni…
I missed all of wewe guys zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jessy_an ametoa maoni…
Ohhhh ripoti it :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 alisema …
RANDOMNESSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas ametoa maoni…
NO! No randomness! =3= zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
Yes!!!! RANDOMNESSSSS!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
happygirl22 ametoa maoni…
TOMATOES LOTATOES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
EVERYONE GETS HUMPBACK WHAAAAAAAAALES!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dewsparkle ametoa maoni…
*gets squished kwa one* x_x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Marcileonna7 ametoa maoni…
nyangumi dude! And all it took was something called coffee. Brother: wewe truly are like America now. All wewe have to do is like hamburg- me/ No way in hell, right nyangumi dude? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
*One falls into me arms* Yay!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita