bila mpangilio Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1131-1140 na 28065

BlindBandit92 alisema …
"PAIN spills and flows from the wound in my torn chest in the dark
And dissolves the thoughts that connect overlapped moments
Having a nightmare in a fever that I can't wake from, I can't hear your final voice
Don't cry, if I embraced wewe to the point that wewe seem to break, you'd tremble, Oh...
onyesha me that you'll softly touch my raised palms; Never... Until the end" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileSunshine95 alisema …
Please jiunge my Dubstep club

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
What if I don't like dubstep? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SmileSunshine95 ametoa maoni…
Then don't join... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gomilk alisema …
wewe remind me of the babe what babe? babe of the power what power? power of voodoo who do? wewe do do what? remind me of the babe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
What babe? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
april333 ametoa maoni…
Aaaaah...David Bowie...Labyrinth....Love It!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mrs-X ametoa maoni…
^YES! Bowie ftw! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LaDispute alisema …
Boo, I'm new c: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Welcome to fanpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misscrazel ametoa maoni…
Welcome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LaDispute ametoa maoni…
Thanks :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlexJean alisema …
like my club Alex Jean and i will post anything about my self wewe want me to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Could wewe stop? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
randomgirl3000 alisema …
what if Ke$ha had an evil british twin named ke£ha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
The world would be covered in sparkles~~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misscrazel ametoa maoni…
*gasps* wat if Ke£ha's in my living room?!?!?!?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RegisterAgain ametoa maoni…
Lol Ke£ha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
nialler218 alisema …
desmond the moon bear! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
numnumyellow67 ametoa maoni…
.....How did I get here..? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
haha! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
^ Glomp* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BOBDYLAN23 alisema …
I miss those days when good muziki ruled, 10 mwaka old played with toys and listened to muziki as innocent as they were, and I didn't exist. Hi. I'm new here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
i know. but when i was ten, i still played with toys. and hi new person! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BOBDYLAN23 ametoa maoni…
I played with toys too, but this generation, for what i'm seeing, no longer does. It's quite sad actually. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
yeah i know its pretty sad. and wewe see 6 mwaka olds going around cursing already. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh alisema …
wewe know what I hate about our society?
If wewe try to be the best wewe can be, you're a show-off. If wewe don't try to be the best wewe can be, you're lazy. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
That's why I've been called a show-off often. But in the end, I always beat them. I guess the joke's on society. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
I completely agree. Society has some of the weirdest definitions : / zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh ametoa maoni…
^I guess, but striving to be your best doesn't mean you're a show-off-- in my opinion, at least. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
misscrazel alisema …
HI!!!!! I'M SO HAPPY RIGHT NOW! YAY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misscrazel ametoa maoni…
YAY! I'm even zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misscrazel ametoa maoni…
Lol I accidently pressed go! I'm even happier! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Okay~~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BackToLife alisema …
That sad moment when wewe see a ad for Virgin Mobile for a iPhone 4S for only $35 a month, while wewe have the exact same iPhone, kwa Sprint, but wewe pay $100 a month... *sigh* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlexJean alisema …
like my club everyone the way to get to it is www.fanpop.com/clubs/alexjean ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlexJean ametoa maoni…
zaidi people that like the zaidi i will post and i take sudgustgens about what pic au video i should do of my self zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monstarluv alisema …
Interviewer: Where do wewe see yourself in 5 years?
Me: I dunno, id probably be celebrating the 5th anniversary of wewe asking me this question! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monstarluv alisema …
wewe know what? I have been enlightened. Too bad i forgot what i was thinking about....... DOMO ARIGATO MR.ROBOTO!!!! LOL have a nice evening! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
Oh dear god, I have to freakin' level up my level 5 sewaddle to level 30 kwa the end of the night, JUST TO BEAT THIS STUPID FREAKIN GYM ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
Which Gym zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
i don'rt remember zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
Well what do wewe have Black and White au the sekunde one zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku alisema …
"Where did everybody gooooooooo? GOOOOOOO? GOOOOO?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vagos ametoa maoni…
The swali is where wewe are now lmao zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
^ Near the Bikini Bottom sign is~ Where are you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vagos ametoa maoni…
im right behind you~ XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
^ Yay~~~! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
That moment when wewe see yourself in featured mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Best moment ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
*scrolls down to featured fans* *fist pump* HELL YEAH! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
Sociology class is really fun :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
That's nice~~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Bond_Of_Fury alisema …
Teehee!
Creative uandishi is fun! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-SilverFey- ametoa maoni…
Yuppers! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
So,I have this teacher and she's totally evil au possessed kwa a ghost au something. She gave us a huge stack of homework that I thankfully finished in about 3 days. I wish they wouldn't let us go to school anymore. I'm tired of waking up early as well and having to be in the same classroom with a bunch of idiotic people. Well,most of them are idiotic the rest are pretty smart and fun to be around. e3e ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kakukun ametoa maoni…
agreed! Thankfully that summer's almost here!~ In m cointry anyway... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
^Lucky! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
StarWarrior alisema …
Math Teacher: Did wewe turn in your homework this week?
Me: I don't think so...
Math Teacher: Lier, I don't have a grade for any of it.
Me: WTF!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
Oh she did not just.... I would so ninja her ass. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinfangrrl alisema …
Here's something sad; the original mwandishi of the wizard of oz was an ignorant bigot who called for the complete annihilation of nations peoples and Native Americans! :"( he even thoroughly expressed his racist idea kwa saying so in newspaper makala he wrote; two days later the slaughter of 300 native people at wounded knee occurred. Jesus f Christ... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
Yeah, and Walt Disney was an anti-semite. Doesn't make their stuff less enjoyable to watch, luckily... ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
@prussiaducky: Them be some wise words. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justinfangrrl ametoa maoni…
@prussiaducky I know... I don't think you're heartless, I agree with you! I know what happens... I'm native myself and I KNOW what racism looks like. I want to fix it... this horrible racism. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
misscrazel alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madunkakaname alisema …
hi im pandfa-hero im sorry about leaving ???????? wow its been a long time sorry guys but im back i guess ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
What happened to your old account? And it's no big. I haven't been on as recently either. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madunkakaname ametoa maoni…
i got bored of it is all i just like this jina la mtumiaji i guess "???????? idk no particular reason man zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh ametoa maoni…
Oh hujambo Panda welcome back uwu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sohardr alisema …
hujambo who know how to make a club? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Yes~~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adultswimperson alisema …
The McDonald's ad for the Big Mac scares the shit out of me when the volume on my phone is turned up.
I keep forgetting the video plays automatically.>_< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
wewe Fuck With Me
Then I Fuck With You! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
0_0 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
-claps- Well said~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
Patrick nyota curses! D: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MapleCanada alisema …
its the paparazzi penguin!! :O ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
No. That's Lady Gaga~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
why do all the cute ones live so far away. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
because they do zaidi ya mwaka mmoja uliopita
spongefan612 ametoa maoni…
BECAUSE LIFE IS UNFAIR zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
justinfangrrl alisema …
First they came for the communists, but I didn't speak up because I wasn't a communist.

Then they came for the Jews, but I didn't speak up because I wasn't a Jew.

They came for the catholics, but I didn't speak up because I was a protestant.

Then they came for me, and there was nobody left to speak up.
Idle no more~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
Why did the nyanya blush?

Because he saw the saladi dressing! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
Worst joke ever, I know. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loYol ametoa maoni…
And then they fall in love, but the nyanya gets eaten so they cantaloupe. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
^ That just made my night. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
@Loyol LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loYol alisema …
So my friend put a Taylor mwepesi, teleka cd on today and

Taylor Swift: 'and I must confess, in my dreams you're touching my-'

Me: Breasts?!

Taylor Swift: Face

Me:...oh. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shahbano-1 ametoa maoni…
XDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
lol!!! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IamKyon ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku alisema …
I am sick and tired of the users who ask people to jiunge their club~!!
-,-" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mitsuki963 ametoa maoni…
............. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KaulitZfan ametoa maoni…
i argee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IamKyon ametoa maoni…
Yep =___= zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brandonaz alisema …
Here’s the thing about equality - everyone’s equal when they’re dead. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
No~ 'cause some dead people are still remembered today and some dead people we dont even know existed~ It's not equal at all~! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brandonaz ametoa maoni…
P sure that's not what the quote meant kwa "equality." No social classes, no economic differences, doesn't matter if you're black au white au gay au straight au white au Asian, your body rots away in the ground. Ultimate uniformity. ;P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shahbano-1 ametoa maoni…
totally agree with the point when wewe are dead there is no such white black au white au gay thing everyone go through the same procedure and thats our ultimate reality!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
rad dad ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
eating rusty old nail while watching your dog take a dump

#justgirlythings ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
kpopcrown alisema …
link

please jiunge my club!

Thank you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson alisema …
brain: hujambo herp
me: what
brain: remember the chokoleti bar wewe had 5 mins ago?
me: yeah?
brain: well I want another one
me: no
brain: EMERGENCY EMERGENCY RED ALERT FORCING TO SHUT DOWN IN 3..2..
me: FINE. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trainofdoom82 ametoa maoni…
hahahahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trainofdoom82 ametoa maoni…
hahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trainofdoom82 ametoa maoni…
ha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson ametoa maoni…
@train wewe are so killing my ukuta post right now -_- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmLuvsSprinkles alisema …
whats the link to make a shabiki club on fanpop?????? x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
Dogs.

Cuz people suck! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sinna_Hime_chan ametoa maoni…
cats, lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust alisema …
i too am a vessel for a manifestation ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ButterlessToast alisema …
hmm..ive yet to jiunge this club..to reasons i dont even know....tempting ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
DON\T IT'S AL LVINING HEL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ButterlessToast ametoa maoni…
well if thats so i can just leave ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ButterlessToast ametoa maoni…
Oh don't worry :D...the club already took my legs..o-o..I'm stuck.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Otaku_Girl4890 alisema …
I didn't know better way to announce this.Some people saw the pictures of me I posted, then I took them down. I took them down because thats not me, shes just my best friend who is really pretty. I alisema she was me to see how many mashabiki I would get that i didn't even know me.I got 9.It was fun but now I'll get real and onyesha my real pictures. If wewe didn't shabiki me because of what wewe thought was me, thank wewe If wewe did, then the way I have been uigizaji is the way I usually act. So you'll like me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
wat y zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Otaku_Girl4890 ametoa maoni…
Haha because shes pretty. I wanted to see how many people would shabiki me for that. 9 people did ._. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mapware3640 alisema …
Expecting a reasonable ukuta post?Well to bad,It's WALUIGI TIIME!WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mapware3640 ametoa maoni…
oops,broke the wall.XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes behold my robes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmLuvsSprinkles ametoa maoni…
?????????????????// zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 ametoa maoni…
behold my robes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
Today is just such a beautiful day! X3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmLuvsSprinkles ametoa maoni…
its fucking snowing... its a shit day! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ButterlessToast ametoa maoni…
I upendo snow :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
KaulitZfan alisema …
man my dog had 9 zaidi puppys last nghit we cant keep them be cus we all ready have 4 mbwa and yes we are geting her fixd ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson alisema …
Monday: FML T.T
Tuesday: *sigh* guess the week has started. upigaji picha class today at least.
Wednesday: not a single interesting class today. better finish skulduggery pleasant.
Thursday: wtf! tomorrow is friday o.o
Friday: YAAAY! :D
Saturday: screw weekend homework. fanpopping is much better.
Sunday: sh*t! math test tomorrow! :O ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmLuvsSprinkles ametoa maoni…
sunday is so true for m about every week zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
So,yesterday I burnt the pizza. That's what I get for neglecting it and going back on to fanpop and Tumblr. I still had to eat it though. e_e
It wasn't that bad. The slices that were less burned,I mean. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 alisema …
thumbs up for people who like pie and cereal. plz jiunge the klabu too. plzzzz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
pearlxashxdawn alisema …
Nothing to do...... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
i put a cookie in the microwave for 1:30 and it caught on moto and now my jikoni smells like shit.

I had to poor water on the cookie itself to stop it from smoking.

How ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shadowmarioking ametoa maoni…
XxKeithHarkinxX gained 2 exp! she now knows that putting a cookie in the microwave for longer than a dakika is a horrible idea. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shadowmarioking ametoa maoni…
piece of advice though the longest wewe wanna leave a cookie in is around 15-20 sekunde so there ya go zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
lol, thank wewe uwu. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
hmmmm........i want a burning cookie..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku alisema …
"Tell me the..Secret.." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nialler218 ametoa maoni…
NO zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
^Okay :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
101trx alisema …
earlier today my mom was talking about an alcoholic drink called "adious mother fucker!" and i was like "...why does that sound so famiular?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
I wish some people would just shut the fuck up. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
-nods- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
Did wewe guys miss me? C: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
-nods- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
hetalianstella alisema …
"Life is very short, and there's no time, For fussing and fighting, my friend"~ ♪♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
-claps- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MissChicky97 alisema …
I get a lot of condescension from the people I know for being on this website, I'm on here too much, I try too hard - But I'd like to clarify as I reach the 500 shabiki mark.
I'm not here to earn heshima and nyara and medali au to look hip and popular. I'm here because I want to be an advocate and a friend to the people that need one. That's the most important thing in the world to me.
I wish I could save everyone from what I went through for the last years... I can't. So I decided to start here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MissChicky97 ametoa maoni…
Before wewe scroll on past this message, I want wewe to know I'll try my best to be here for any of you. Always. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
loYol alisema …
That awkward moment when you're holding hands with your girlfriend in public and someone asks if she is your sister ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 alisema …
No tumblr, I don't like the colour of the sky ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
"okay cool" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
slenderman777 alisema …
SO RANDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Slendy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
Bond_Of_Fury alisema …
I wanted to jiunge a Wikia page...
I needed to type in a bila mpangilio blurred word, wewe know, to proof that I'm not a computer...
wewe know what it read?
PunchBroad.

That is utterly disturbing. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
StukoShipper101 alisema …
I just upendo this smiley:
^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bond_Of_Fury ametoa maoni…
I like this one: :{D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
101trx alisema …
it's a dark night here right now. but i saw something WEIRD fly kwa above the lake i live on about an saa ago. a red strip with a flickering bulb shape at the top. it was strange... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
My mom saw something like that once. She was driving through the forest once and her and my brother alisema they saw something similar to that hovering over the mti tops. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
101trx ametoa maoni…
really? when did that happen? i see a lot of weird things out here. like ufos. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
101trx ametoa maoni…
what are those? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime alisema …
Wild, wild is the wind ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
flabaloobalah alisema …
My thoughts are stars I cannot fathom into constellations~
- Augustus Waters, The Fault in Our Stars ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
clarksonbrooks alisema …
barua pepe can be SO annoying when its not working properly like today!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
-nods- au when FanPop doesnt send wewe emails when wewe checked off the boxes for them -.- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
clarksonbrooks ametoa maoni…
Yeah you've got that right, this happens to me all the time!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
^ They really need to fix it.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
clarksonbrooks ametoa maoni…
Yeah I know its been like that for months!! and the Facebook connect isn't working either :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
When a cute guys texts me i make a total idiot of myself.

Way to go Taylor ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
Brother: "Trust me. If wewe get a girlfriend, wewe are going to wannna have a job."

Mother: "Oh please. the only girlfriend he is going to get is gonna be online."

Me: "......................" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
This Is The Most Scariest School Story I Ever Had

One siku When I'm In A Class, I Was uandishi Something On My Book, Then My Pen Dropped And When I'm tafuta It, The Pen Is Gone

Scary Right? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cat9 ametoa maoni…
No zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
Then Leave Me The Hell Alone! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
how about i slap your shit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
If Keith keeps saying yolo I will slap him ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Cat9 ametoa maoni…
Who? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
Keith Harkin, a semi-famous Irish singer/song writer musician. He works under David Fosters record label "Verve" and has release a solo album that has topped charts everwhere, it was #1 on Amazon.com and amazon.ca as well as being #1 on the world bilboard charts. He is also a performer with the world famous imba group Celtic Thunder zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
He is also endorsed kwa McPherson guitars. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlexJean alisema …
how do wewe make a club if wewe know how please tell me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
FanPop FAQ! Look it up before asking~ :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flippy_fan210 alisema …
i just found something weird. go to google, type in mov001 and click I'm feeling lucky. it's weird. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flippy_fan210 ametoa maoni…
okay, it's actual mov0001. three 0's zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Right when i type something they already go to the tafuta page even though i didnt press "search", Soooo~ couldnt do that :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson ametoa maoni…
spoiler! turn the volume down before wewe try. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
The guitar, gitaa I want is only twenty-two thousand dollars. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Expensive~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
scalesandtails1 alisema …
Is clear a color?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Technically no~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
scalesandtails1 ametoa maoni…
touche my friend zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson alisema …
Wtf!
17,800 fans! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adultswimperson ametoa maoni…
I just noticed that too.xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lt_Kowalski alisema …
So my friend wants me to futa her account kwa reporting it as she forgot her nenosiri and no longer uses this account. Mind helping me out ripoti it so it can no longer be up?

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kait_Wolf ametoa maoni…
Wait, it doesn`t really matter what type of ripoti I gave to her account, right? O_o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sylvia_Puffin ametoa maoni…
Wait...you sure about this, Kowalski? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lt_Kowalski ametoa maoni…
No Kait and yes she is sure.. She doesn't want it any zaidi and has been trying to get rid of it.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
pearlxashxdawn alisema …
I'm so boooorrredddd~!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
That's nice ^ ^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
I Maybe Look Good, But I'm A Maniac! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
With the brains of a genius~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
I've been smiling all siku help ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody alisema …
050801090907

Jeffersonian

Tamar20

The-Stig

randomgirl3000

these people who rule the bila mpangilio club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
No one rules the bila mpangilio club. "sighs" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vagos ametoa maoni…
just because they're in the best contributors doesnt mean they rule it the users actually rule the club :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust ametoa maoni…
ive only heard of two of those people who the fuck are they zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
one side of the mti on bila mpangilio banner has a face uwu ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
101trx alisema …
i saw a fisher cat in my back yard today. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xayeishax ametoa maoni…
cool (: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
101trx ametoa maoni…
also, last week my mom thinks she saw a young mountain lion in our FRONT yard. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Quirnechia alisema …
Does anyone know how to make a banner? I really need help. Thank You. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sha123shay ametoa maoni…
what type of banner zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Quirnechia ametoa maoni…
A banner for my club. Do wewe think wewe know anyone who can give me tips. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Quirnechia alisema …
EVERYONE jiunge THE NEWLY MADE CLUB "SURAJ SHARMA"!! JUST IN CASE wewe DON'T KNOW WHO HE IS, HE IS THE nyota OF THE AWARD WINNING FLIM "LIFE OF PI" HE PLAYS PI! jiunge THE CLUB AND SUPPORT THE NEW YOUNG TALENTED HOLLYWOOD STAR! THANK YOU!! ...and sorry for yelling. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sha123shay ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
wewe Think I Just A Well Dressed Clown Playa?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Yes~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
Fuck Yea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
Why do I even bother coming here? Almost all of my Marafiki are barely online if not gone, no one understands my sarcastic remarks and go all butthurt when they think I am serious. Almost everyone left are humorless fucks who still thinks rage comics are funny and whose vocabulary are mostly accompanied kwa lame punda memetic phrases like cool story bro au annoying variations of lol (lolz being the worse). And if wewe all hate me for this don't worry, I'll try my best not to come here anymore. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
What?! Nooooo! I upendo you're little smart remarks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sylvia_Puffin ametoa maoni…
Don't leave; you're one of the only smart people left, after all. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
"busy" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime alisema …
There's a light in the sky that hangs on the edge of illusion
Something very fine but it's something wewe know is there~
Mystery of time hidden kwa a man of confusion
But the hand is quicker than the eye
Only the stranger knows why
'Cause it's magic~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
ALL I alisema WA S PENIS AND IT GOT 6 THUMBS UP WHAT IS WRONG WITH wewe PEOPLE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
If a maarufu person maoni something common it will get noticed the most because, wewe know, people nowadays. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
Yeah, goddamn it maarufu people suck. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
oh ok yeah lol good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
EmoSasuSaku alisema …
Does anyone else not get emails from FanPop?
-.-
I use those emails very green and it's pissing me off that they don't send me them anymore~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
Often* not green LOL but guess no one wants to help me TT^TT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
LPSFanGirl90116 alisema …
bila mpangilio DANCING :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
flabaloobalah alisema …
And I find it kind of funny, I find it kind of sad, The dreams in which I'm dying are the best I've ever had... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
zaidi Mad World <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
"I find it hard to tell you, I find it hard to take When people run in circles its a very, very Mad world, mad world..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
adultswimperson alisema …
GREENROCKZ had her account suspended/banned again after I noticed her hivi karibuni post from yesterday on my ukuta disappeared.
Don't worry guy's, she'll be back with another account in an saa au two. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
never met her zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Oh okay. It's sad really. This is why fanpop has a age limit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Weasel1999 ametoa maoni…
wewe can use a fake barua pepe anyway zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
Penis ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Vagina XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
bacon zaidi ya mwaka mmoja uliopita
spongefan612 ametoa maoni…
erection. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
101trx alisema …
upendo u tyler... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson alisema …
I was bored, so I left a maoni on YouTube that alisema 'I am a potato and I upendo this song'.
Got 72 likes.
Wtf. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JenniferxD ametoa maoni…
What the hell? xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
What song was it? :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
herpinaderpson ametoa maoni…
@hetalia it was rammstein's 'ich will' zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Magsiee alisema …
Lol really funny club but to much drama. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
desireedawnn ametoa maoni…
Ikr? Maggie are wewe okay? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Magsiee ametoa maoni…
Yeah, I'm okay. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
I am a brown coat. I am a Grand Moff of the Empire. I'm a Green Lantern. And a member of the Sinestro Corps. I'm a Big Daddy. GLaDOS is my BFF. I'm a member of the Brotherhood of Steel. I am Optimus Prime . I'm a Jedi cyborg mutant ninja. I'm Batman. I'm the Authority. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Word bitches! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
>Berate users who constantly feed trolls with pathetic "internet tough guy" bullshit

>Said users think it's an insult towards troll

This club, damn. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
I think it's just funny! XD but wewe do have an excellent point~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
KaulitZfan alisema …
damit broke my chair and i cant fix it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EmoSasuSaku ametoa maoni…
YES wewe CAN~!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KaulitZfan ametoa maoni…
no i cant it shap the back off zaidi ya mwaka mmoja uliopita