bila mpangilio Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1251-1260 na 27994

Izaya-Orihara alisema …
( ͡° ͜ʖ ͡°) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trainofdoom82 ametoa maoni…
Why is this a thing it is legitimately horrifying zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 alisema …
Im not joking jiunge my club, SkyDekeres700 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
lolno zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
*Doing a report, when suddenly.*

Alexander the Great: "Diogenes, can I do anything for you?"

Diogenes: "Ya, songesha over, you're blocking my view."

Me: "Please pour cold water over the burned area." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
coriann alisema …
why is life such a roller coaster? and why is there so much down and so little up? :\ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
There's zaidi up, wewe just haven't reached it yet :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coriann ametoa maoni…
ya think? well....im waiting :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coriann ametoa maoni…
so far i aint got nothin yet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haremaster99 alisema …
Someone doesn't reply

Paranoia: You're annoying them, they hate you, stop talking to them wewe obsessive idiot

This is me. Without a doubt.ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
au they are asshole zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
its good lol thanx for the talk zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haremaster99 ametoa maoni…
No problem ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daisy_Shadowgf alisema …
can wewe guys answer this question? link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daisy_Shadowgf ametoa maoni…
wewe can copy and paste it into the web bar zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
ErnieHannah333 alisema …
WHAT DID wewe DO TO PANDA!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daisy_Shadowgf ametoa maoni…
lmao RAAAANDOM! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
PANDURRRRR ;-; zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haremaster99 ametoa maoni…
;A; I know Taylor....I know.....*hugs* She'll return......TT_TT maybe^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
China: The Ultimate Panda Otaku . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
hujambo a normal shabiki of MLP:FiM (although not a brony, just a fan) here to tell wewe that not all who watch the onyesha are annoying fucks who shove it on people's face *ahem*MissMichele*ahem* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime ametoa maoni…
AH....MissMichele...she is no longer here.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXLokiXx ametoa maoni…
@Dreamtime: I'm afraid wewe spoke too soon on that one. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imnotakitty alisema …
swiffer: crayons!!! panya : soda cans!!! swiffer : bb!!! bbd : what the @%$#!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imnotakitty ametoa maoni…
panya : bonzie tree!!! panya and swiffer : aaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnd flush!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
wewe see,that moment in your life when somebody does something that makes wewe lose all respect for them,and then they wonder why wewe don't respect them anymore. I have been in that moment so many times. One of which involved a difference of opinion. Word to the wise,if wewe dislike a maarufu song,don't admit it out loud. wewe shall be told to go die,and the person who told wewe that will have made wewe lose all respect for them. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zzz
hetalianstella alisema …
"Hold me, like the river of Jordan. And I will then say to thee, wewe are my friend...." ♪♫ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
springely ametoa maoni…
I'm stealin' that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ alisema …
Forever a Guardian Angel.
Wings torn off,
Halo taken away.
I am not fallen.
I am still an Angel.

Rejected.
Beaten.
Broken.
Torn.
Left for death.

Forever a Guardian Angel.
No matter the abuse. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LalaBaby143 ametoa maoni…
Dang that's deep cuz. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Patrick-Star54 alisema …
I Want Palestine Free From Cursed Barnacle Coward Bastard Israel Attack On Gaza Strait! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gmillsap02 alisema …
Need for mashabiki <_< PLZ add Me Thx,...........Working on 1000 mashabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
lolno zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
How do wewe expect to get mashabiki if wewe don't return the favor at all? au shabiki anyone? Seriously your working on 1000 mashabiki and wewe haven't fanned a single person yet. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
hetalianstella alisema …
*sigh* What happened to the time when people put others feelings into consideration...? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 alisema …
I just need to say thank wewe to all of wewe guys who don't make me wanna beat myself with a leek.

I know some people have been trying to cheer me up after my deceleration about how I wanted to leave this site for good, and I know fanpop isn't all bad.

Seriously, if the actual intelligent users like us leave, what will become of Fanpop? wewe know what, I don't even wanna think about it...
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
I guess wewe are correct in that sense zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Please don't leave. I want some kind of sanity on this site, I don't want to be left with........these people... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
@Shadow: Point very much taken, yet I wouldn't risk it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xAyumuEndless alisema …
How do wewe unfana club? There is one club nearby i want to unfan the hell off right now. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Just go to your profaili and click on the klabu tab. And when wewe find the club wewe want to unfan just go to the juu right corner and click the X. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xAyumuEndless ametoa maoni…
oh, thank wewe very much. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
No problem :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xAyumuEndless alisema …
I dont understand this club. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xAyumuEndless ametoa maoni…
sorry, i mean: what is wrong with this club? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime ametoa maoni…
it's cursed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
imnotakitty ametoa maoni…
the only way to under stand is to FLUSH CRAYONS SODA CANS AND YOUR BEST FRIEND AAAAAAAAAAAND FLUSH zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXLokiXx alisema …
Who's the person that keeps uploading the One Direction pics? This isn't their spot. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
It's random, so wewe can literally post anything on here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXLokiXx ametoa maoni…
I understand that but to post a hundred pics of them is a little extreme don't ya think? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shadowmarioking ametoa maoni…
^perhaps in some cases. if it was me i would just lose it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 alisema …
I'm almost ready to leave Fanpop, if not the internet all together.

Seriously, wewe people ruined it for me. And I don't mean everyone, cause there are some people on here who can actually think like actual human beings, but legit, there are others who make me wanna hang myself.

I don't care about wewe homophobic, illiterate, uneducated faceholes anymore. Seriously. Get the firetruck off of the internet.

Holy fucking God, I just can't care.
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
I don't think anyone really blames you. I know I don't. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xXLokiXx ametoa maoni…
I only been here for ten dakika and already I'm starting to dislike this place. :\ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
@Lady: No, I'm not leaving yet..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
There goes my faith in humanity. It's dropping even lower. *Shakes head* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
Have wewe guys ever watched R.L STEIN'S The haunting hour? wewe guys should,cause it
s great and it scares me to honest bits. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mac-kenzie ametoa maoni…
I upendo that movie. It's awesome:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
Things wewe learn in Fullmetal Alchemist/Fullmetal Alchemist Brotherhood.

1: Roy loves dogs.

2: Blondes are not always dumb.

3: "The back door is right over there." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 ametoa maoni…
Blondes are NEVER dumb. -_- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Some blondes do fit the stereotype of being dumb. But anyone can be dumb. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog ametoa maoni…
I'm blonde and I'm plenty dumb. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Izaya-Orihara alisema …
Go Go Power Rangers! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
Just....wut. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Izaya-Orihara ametoa maoni…
Obviously, your inferior intellect cannot comprehend my words. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
Mighty Morphin' Power Rangers~! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
hetalianstella alisema …
wewe know, at least ten times today i have alisema "I don't want to live on this planet anymore".
All of them were while I was on this club... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
Then Leave This Planet And Live In Another Planet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
Even if wewe don't play TF2 wewe should go watch the entries to the Saxxy 2012. Just type "saxxy 2012" on Youtube and watch the entries. It sure is way better than spending your time in this rotten club. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
90% of anything out there is better than this fucking club. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
^^ ha true true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
It's OFFICIAL I do NOT belong to this society. I do not think I was even a part of it. >.> ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
There Is Only One Thing That I Hate: School, Teacher, And Waiting BASTARD! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
Kamikaze Bombers Have Arrived To Kamikaze My Boys In Hell! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
wantadog alisema …
So I heard wewe like bad boys, well I don't mean to brag, but I unbuckle my kiti, kiti cha ukanda BEFORE the ride comes to a complete stop. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
xDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime alisema …
Her hair reminds me of a warm salama place ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Yellow-Bird alisema …
See wewe In Hell Boys! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
CielXlizzy19 alisema …
*le writes club's name in my death note*

Farewell, bila mpangilio Club~

wewe will surely not be missed. †
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
Writes the name of the unfunny fucker who ever made that annoyingly stupid le maarufu zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
*writes name of the person who took slenderman seriously* B| zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
>only took it seriously because newfags thought they know shit about slenderman yet it's blatantly obvious they only found out about him because of that stupid game and that stupid PewDiePie. For glob sake sthey call him slender zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
^ xDDDDD "Slender"...like, that's an adjective. Not a noun. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
I seriously don't get the whole "z" at the end of lol. I mean to me it's just really stupid. And lolxz? Why even put the x and z there? It's completely and utterly pointless not to mention it aggravate me so? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Yeah, it's pretty overrated. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
Not nearly as stupid as le zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
^ -_- I'm not explaining... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust alisema …
and now i'm the last one, so i finally motherfuckin understand.
I FINALLY GOT MY MOTHERFUCKING UNDERSTAND ON TO WHO THE MIRTHFUL MESSIAHS ARE.
they were always both me. :o)
AND ALSO MOTHERFUCKING ME. Do:
and now.
AND MOTHERFUCKING NOW.
i am going to motherfuckin kill all wewe motherfuckers. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust ametoa maoni…
(I'm 9biillion percent sure someone won't get this so don't ripoti me it's from a something omf) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
goodgracious ametoa maoni…
this has been a homestuck post zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 ametoa maoni…
CODDANGIT wewe SHOULD KNOW NOT TO POST HOMESTUCK HERE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
hetalianstella alisema …
The Twinkies!! HOSTESS STOPPED MAKING TWINKIES!! NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO- I never really liked twinkies.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tellymaster alisema …
What if I got back on this website. This is so weird. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Run, run now.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
Turn back while wewe still can zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
then why are wewe guys still here anyway?! :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bh56 alisema …
hello i am just calling to infrom u that a monkey ate my pants ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mrs-X alisema …
Poutine Timeeeee! Merci. Bonsoir. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mrs-X ametoa maoni…
ate that too quickly, not feeling so good right now... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carsfan ametoa maoni…
Ah yes, Poutine! Pure Quebecer food! ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mrs-X ametoa maoni…
Yep yep yep :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CoaxochYJ alisema …
Chain link, ACTIVATE!

I came to dance, dance, dance! I hit the floor, cuz thats my plans, plans, plans, plans! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
Eva,disable taste simulation,NOW!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Never!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
Thanksgiving was back in October, I don't know what wewe American's are smokin' ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Thanksgiving is on a different siku here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
^Yes, yes it is XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Here this Im just going to be nice and forget what wewe said............. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
"Aren’t wewe tired of being weak?
Such rage that wewe could scream. All the stars right out of the sky
And destroy the prettiest starry night. every evening that I die." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 alisema …
I think I going to make another club, wewe guy's think wewe can give me any Ideas, good ones..............if wewe do I'll give wewe prop's <3 thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
Trolls. wewe need to make a tribute to Trolls... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Holy shit that a great Idea............mmmm I got see here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
X3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
I really can't stay~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
why this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
(Song song song song) But baby, it's cold outside~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daisy_Shadowgf alisema …
hujambo yall! can wewe guys jiunge my fanclub? its for my shabiki character Rachel Savaya. the main attractions are the fanfictions in the makala section. if u like it, leave feed back! just tafuta her name and youll see the club! thanks a lot! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
11 zaidi days ;3; ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
Wait what!?!?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
wewe are?????? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
Am I? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
hetalianstella alisema …
I don't mind stupid people,
....it's the immature people who are the worst in my opinion. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
Amen. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daisy_Shadowgf ametoa maoni…
A-GREED! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
very true upendo it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
musicis4life alisema …
TEN FACTS ABOUT wewe
1.You are kusoma this right now
2. wewe are realizing this is a stupid fact
4.You didn't notice I skipped three
5. wewe are checking now
6.You are smiling
7. wewe are still kusoma this even though it's stupid
9. wewe didn't realize I skipped eight
10. wewe are checking again and smiling about how wewe fell for it...again
11. wewe are enjoying this
12. wewe didn't realize there was only supposed to be ten facts ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
7 facts: 1. I am not smiling. 2. I didn't enjoy it. 3. I realize wewe had zaidi than 10 facts 4.I did NOT fall for such a lame joke 5. I did notice wewe missed 6. I do not think everyone is enjoying this as wewe may have hoped. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Extra fact au rather wewe did have 10 facts wewe just numbered them incorrectly and skipped numerals. >.> zaidi ya mwaka mmoja uliopita
musicis4life ametoa maoni…
Relax guys. It was just supposed to be funny. If wewe didn't like it that's ok. songesha on. No need to be negative. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
musicis4life alisema …
Teacher: Why are wewe talking during my lesson?
Student: Why are wewe teaching during my conversation?

LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
xAyumuEndless alisema …
I really want to see a good comedy with my friend but i dont know anything good we can watch, suggestions? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
I can't link it, but go to Youtube and type Edward and Bella bad lip kusoma zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Lady_Rebel alisema …
I throw my hands up in the air sometime saying, "Eh-oh! Gotta let go!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Mrs-X alisema …
OOOOOOOHHHH MYYYY GOOOOODDDDDD!!!!!!!!!!!!! GOWAN LIKED MY FB COMMENT!!! I CHECKED EVERY OTHER maoni THAT WAS LIKED AND THE ONLY ONE THAT WAS LIKED BY GOWAN WAS MIIIIINNNNEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I'M GOING TO FAINT!!!!!!!!!!!!!!!!! WEO;GHESR9NPCNUFMWE0GYUSPH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

link

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nyara LOCK FOR THE REST OF THE DAY!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sinna_Hime_chan ametoa maoni…
XD go gurl! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
BloodyMascara_ alisema …
*Hugs tub of icecream* I'm so lonely... *Sniffle* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
I'm here for wewe XP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
DUDE. This song is very awesome, but it's probably all about s*x. *Facepalm* link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
alright ill look at it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
SkyDekeres700 alisema …
I upendo to have fun in the bila mpangilio club but most of the people here are so rude.......... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
Directioner470 alisema …
omfg i hate the smell of sick! 3 boys were sick in the coridoor 2day bllluuuurrggh ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
Directioner470 alisema …
who likes mcdonalds chips dipped in mcdonalds strawberry milkshake?..... its lush try it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Yum yum Ill get one zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
I like it in choco shakes! X3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Directioner470 ametoa maoni…
oh and kfc chicken popcorn in hot chokoleti :9 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ alisema …
Yo!

So, a guy gave me a note. This is what it read:
❒ Taken♥
❒ Single♥

I'm guessing he wanted to know. So, what do I put?

❒ Taken♥
❒ Single♥
√ Mentally dating a fictional character ;)

His reaction, "Oh. Have fun with that..."

MUAHAHAHAHAHA!

~Fly on
-Raven out! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
Me: "ALRIGHT! Today I'm gonna think up something really profound and people will quote me and all kinds of other really awesome stuff!"

*12 hours later.*

Mom: *Walks in.* "Hey, it's chajio, chakula cha jioni ti....uh....you okay?"

Me: *Face down on floor.* "Too....much....thought....help....me.....kill....me....now...." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
WTF!? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amzel ametoa maoni…
XDDDDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
XDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gmillsap02 alisema …
Ya! the new dragon ballz movie is confirmed to come out (3-30-2013) and this is going to be real anime not like dragon ball evolution. and is going to be new characters but there is still going to be-Goku and Vegeta And Gohan And Bulma And Goten And truncks...And the movie is back in the Majen buu saga so goten and truncks are Still kids. and im going to make a club for all the DBZ sasisho and it will be done so and wewe can look up on Youtube Dbz new movie 2013<------- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rileyferguson ametoa maoni…
cool :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selenagomezfan7 alisema …
hujambo guys if your a shabiki of American gypsyies jiunge there club! I just made ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Lady_Rebel alisema …
AHHHHHHHHH!!!! Heheheheheheh! I think I'm going insane in a good (for me) way!!!! Like a wierd combonation of Undertaker (Kuroshitsuji) and Axel!!!!!!!! *laughs uncontrollably* And WHY is there no insane smiley thingy???????? *eye twitch* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CielXlizzy19 ametoa maoni…
xDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
I'm not the only insane one!!!! YES!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lady_Rebel ametoa maoni…
Swords are awesome. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Heroine999 alisema …
"Hold my hand.Oh baby it's a long way down to the bottom of the river." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BloodyMascara_ ametoa maoni…
I upendo that song! Its so beautiful! :') zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ShadowFan100 alisema …
Ok I've been posting your typical bila mpangilio maswali just to be bila mpangilio (Like the club title says) and someone accused me of "trolling". Come on now...some people on here don't think that, and I'm no troll. Never have been....ever. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Trolling: Intentionally making someone angry... I honestly don't see how wewe are doing that. And even if you're making someone angry it's not on purpose. I don't think it's wewe I think the other person just needs to a dictionary. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
^Oh wait trolling probably wouldn't be in a dictionary....oh well. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ShadowFan100 ametoa maoni…
All I did was post a silly question--I had no intention of trolling. And yeah I agree... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lady_Rebel ametoa maoni…
We've all asked silly questions. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella alisema …
"Come up to meet you, tell wewe I'm sorry, wewe don't know how lovely wewe are....." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
This. Fucking most haunting, priceless, beautiful, flawed song ever. "Nobody alisema it was easy, it's such a shame for us to part...." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
I know, it's a personal inayopendelewa of mine :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
Same. Probably one of my all time faves. The whole album is fantastic, really. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 ametoa maoni…
Nobody alisema it was easy, no one ever alisema it would be this hard. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
bh56 alisema …
my mom is a karanga RANDOM! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
ElafTalebHEJ alisema …
Anyone else who's wanted to have fanpop as an app?! :D
For iPhones: open up ur fanpop page, then click on the arrow pointing to the righ, down there inayofuata to the "backward and forwad" arrows, then tap on the sekunde alternative in the middle row. Mine is in Swedish so I don't know what is written in urs, sorry...
Then u have it saved as if it was an app too :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
I'm on my phone during class and everybody thinks that I am reading. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
zoey010 alisema …
That's it.
Sometimes wewe learn something and it ruins your whole day. Something I heard has just ruined my LIFE.
Mom opened a fanpop account and she stalks me everywhere.
I quit. I'm closing my account.
May zoey010 rest in peace. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
I don't even know wewe au your mom at all and that makes me mad. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
Some of wewe guys are so inconsiderate omg wow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
polarwagon15 alisema …
I don't get most gppony, pony and brony haters, their level of obsession on hating something so indefinite greatly exceeds the obsession of the insane, rabid bronies (cloppers, the ones that give the fanbase a bad name etc.) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarineHolocaust ametoa maoni…
Agreed. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 ametoa maoni…
I don't understand haters period. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^Same zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
Oh My! When We Go To This Club, And Other Club As Well The URL Are www.fanpop.com/spots/random But It's No Change Into link YAY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sprinter23 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
How To Shut Down Computer:
1. Close All Programs
2. Disconnect The The Connection To The Internet
3. Turn On Screensaver. (The Screensaver Must To Be A Scary Ghost Photo)
4. Leave The Computer, Until It Screen Are Blank
5. Turn The Computer Screen On
6. Make Sure The Screensaver Showed
7. When wewe See It wewe Will Shut Down Your Computer kwa Punching It Screen

DONE! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Yellow-Bird ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zoey010 ametoa maoni…
This made my siku xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella alisema …
That disappointing moment, when wewe wanted to actually do something today
................But wewe realize wewe just spent your whole siku on fanpop :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Izaya-Orihara alisema …
I upendo wewe all~ <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
RedPineapple alisema …
Hey, I just met you,
and this is crazy,
but here's my Death Note,
so sign it maybe? ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Izaya-Orihara ametoa maoni…
*Signs* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RedPineapple ametoa maoni…
*Smiles innocently.* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
I never want to be bitten kwa a Bullet Ant. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trainofdoom82 alisema …
I want to feel my nipples between your teeth ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
x-Yumi-x3 ametoa maoni…
Woo! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
cloudstrifefan alisema …
nom nom nom. Unicorn:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lady_Rebel ametoa maoni…
The cake is a lie. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Laxus_Dreyar ametoa maoni…
The mochi is a lie. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
egyptprincess7 alisema …
What's happening to our society? It's so messed up. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
The world is a very, very, sick place. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flabaloobalah ametoa maoni…
i hate society, hate it so much its not even funny. there are so many sick and wrong and distorted things. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
hetalianstella alisema …
I honestly don't see how people find rape to be something to laugh at... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MissMichele alisema …
Random User Of The Week: SummerThunder

Round 2 of RUOTW is now open! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
selenagomezfan7 alisema …
hujambo guys who remembers me? I was gone for awhile now I'm back! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
hetalianstella alisema …
Is it just me au does fanpop seem really slow at the moment? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dreamtime ametoa maoni…
Damn glitch zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
*looks down* Watch out everyone. We have a rampaging idiot on the loose. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Aren't most of them? XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Shit......I knew it!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
True XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Directioner470 alisema …
WINDOW WIPERS! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
.............. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
Directioner470 alisema …
THERE IS A LAMP POST IN MY TOILET!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Directioner470 alisema …
omfg guys i just looked outta the window and saw something blue i immediatly phoned my friend she told me its calles...... SKY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mapware3640 alisema …
hujambo guys,please check this out if your a pokemon fan.

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 alisema …
Q: moto IN THE HOLE!
Random: wewe CRAZY MEN!
Q: OF COURSE wewe WILL SAY THAT! wewe ARE RANDOM! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mr-cullen ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Patrick-Star54 ametoa maoni…
LOL As Crazy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tongue
hetalianstella alisema …
Pfffttt! They call America a free country when German highways don't have speed limits!
*hops on plane to Germany* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh ametoa maoni…
Oh wow, there's no speed limits in Germant? xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh ametoa maoni…
*Germany zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
Nope! Only about 30% of German highways have speed limits. With the other 70% wewe can drive as fast as wewe want XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh ametoa maoni…
xDD Oh wow. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
x-Yumi-x3 alisema …
Me: *Drinking some water*

Boy: *walks beside me* hujambo are wewe pregnent?

Me: The hell? No..!

Boy: Why?? Do wewe wanna be?

Me: xD haha tf? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maori_gurl ametoa maoni…
da'fuqq! Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
x-Yumi-x3 ametoa maoni…
I know. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan alisema …
My shati taste like Tacos :P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gmillsap02 ametoa maoni…
lol\ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
Immortal42 alisema …
wewe know you've been away from this site too long when wewe can't remember Kieth Harkins' name. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX ametoa maoni…
THIS zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
ROFL!! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wantadog alisema …
Me: *Doing crossword puzzle.* "Hey, what's a three letter word for happiness?" *I am dense so didn't think of the word "joy"*

Brother: "Sex."

Me: "..." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
xDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
x-Yumi-x3 ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
Wanta, your stories of wewe and your sibilings are priceless zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
Gothic-Cherry alisema …
oh i am pissed off my foster moms son has a step sister and we r sharing an itunes account until she gets her own she has an ipad so my bf and i where texting (perosnal stuff) all my and hids texts wen straight to her phone! she read everything everything that was alisema and when i asked her to sign out of her facetime she threw a fucking bitch, kahaba fit and shit now shes calling me and her bfs calling me bitching about the stuff we where talking about and i mean everything ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gothic-Cherry ametoa maoni…
she read everything personal and instead of being happy for me shes yelling and shit i told her the itunes is in my name that i will futa her form it and after i alisema that she bitched zaidi i mean i value my privatcy highly and to have someome read something so personal has really pissed me off zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gothic-Cherry ametoa maoni…
i mean shit im wearing the engament rings and this beautiful hoodie and everything and all ppl want to do is bitch, kahaba and complain zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gothic-Cherry ametoa maoni…
im trying to zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
pearlshetty alisema …
hellooooo............... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tokidoki123 alisema …
I upendo the mountains. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
I upendo the clear blue sky I upendo big bridges, I upendo when great whites fly I upendo the whole world, and all it's sights and sounds Boomdeyada, Boomdeyada, Boomdeyada, Boomdeyada zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hetalianstella ametoa maoni…
^That probably wasn't what wewe meant. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
springely ametoa maoni…
For purple mountains majesty zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MallowMarsh alisema …
"Let's say wewe just got a precious, priceless, irreplaceable gemstone.
What would wewe do to it, drop it to the floor and destroy it, au protect it and value it?
Our life is like this gemstone. It's precious, priceless, and irreplaceable. We should value our life, not try to destroy it."
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita