bila mpangilio Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 431-440 na 28066

Nick16 alisema …
Teacher: Today's topic is photosynthesis
Kids: Ok Sir
Teacher: So what is photosynthesis?
Kids: Today's topic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
Having been on this club, and even zaidi so this cite, for as long as I have, I feel super old and archaic. I cant imagine what it feels like to be the fossils we are making oil out of like Zanhar and Blind. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 ametoa maoni…
wewe need some sleep, buddy. It will all be alright when wewe wake up. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
*was here longer than Blind according to fanpop tarehe yet not mentioned* I'll never be maarufu FeelsBadMan. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ArcticWolf ametoa maoni…
lol yeah try being here since 2010 almost none of the same users are here anymore zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
I was born to smother wewe with flowers. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas ametoa maoni…
That sounds very lovely. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
*Sets moto on everyone* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
My fur! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
Today a kid walked up to me and alisema "are wewe my mother?" I replayed be saying "No, I am not wewe mom" he alisema wewe look like her are wewe sure wewe are not here. I alisema yes i am sure. Then he called ma fat and ugly and ran off crying. Then his mom came over to him and told him to say sorry but he did not. I guess I am not going to the mall any time soon. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 ametoa maoni…
is this true? au where did u find this? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
At least the mom didn't ngumi, punch wewe after misunderstanding zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
I know. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
When a lady is pregnant, all her Marafiki touch her stomach ad say "Congrats!". But none of them come and touch the man's Penis and say "Well done!". Moral: Hard work is never appreciated, only result matters... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
itsyourgirlvic ametoa maoni…
lmfao :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
WHAT!? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
SwordofIzanami alisema …
I just got a surgery yesterday. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
Hope it went well o. o Well, wewe are typing today, so I guess it did? ü zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zeppie ametoa maoni…
Ooh. Do wewe have a mechanical arm now? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SwordofIzanami ametoa maoni…
No, I'm not like Jax from Mortal Kombat. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
I am losing my mind! all my so posed to be Marafiki are changing and making me feel bad. I am crying because I feel like I have to change with them. I am going to have a mental breakdown soon!! I cant even breath. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
*supposed / *breathe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
I know i probably seem like a negative commenter w/ my grammar nazi tendencies so i guess i gotta offer /some/ sort of advice now,, zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
Thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
Today I made Marafiki with my crush and twinklestar11 saw how strange it went. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
today, tomorrow, and every siku all of the fanpopers don't give fuck zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
Nobody cares that wewe don't care. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
Do wewe want to barua pepe me for a little do we can talk. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 alisema …
Wot if the 'wot if' meme never existed ?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 ametoa maoni…
then the world would be a little less annoying zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
I am done with everyone at school. Just got bullied for the sekunde time today. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Chibi-Chipette ametoa maoni…
I hope things go better for wewe in the future. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
yeah i hope it has been happening for a while now. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
Have wewe ever felt invisible. I feel like that because I am so shy but yet bold when I get bullied cause words do cut deep and that only makes wewe stronger and to find out who wewe really are inside. Take it from me I am different because of what people say but wewe should not change. I bet wewe all are amazing talented people that need a best friend so that they can help wewe though the hardest times in wewe life.
maoni if wewe have a best friend AND If wewe get bullied and how they help you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BennieBear27 ametoa maoni…
I don't get bullied because of the way my school is, too few people per grade and we're really cliquey and don't tend to be very close with people outside our friend groups, but I do know bullying is a serious problem. I hate seeing it happen to people. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
Im sorry I can not understand what wewe are trying to say with such poor grammar. Not trying to be a grammar nazi au a dick. I just genuinely cant understand what wewe are trying to say. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nochu ametoa maoni…
^Have wewe ever felt invisible? I feel like that, because I am so shy yet bold when I get bullied(??). People's words cut deep, but that only makes wewe stronger. Take it from me, people's words have changed me, but wewe should not change yourself. I bet wewe all are amazing, talented people that need a best friend to help wewe through difficult times. maoni if wewe have a best friend AND you're getting bullied, and tell me how they help you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
I'm kinda invisible at my school. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
I am so tired of getting picked on because I am not a girly girl like other people and don't like girly things. I am a fucking tomboy people. I wear all black and red *most of the time* but that does not mean I am going to cry and run away and act shy. Well I am shy but who really cares about that.I am tired of walking into school and getting bullied for no reason at all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 ametoa maoni…
the bullies r B*tches zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nochu ametoa maoni…
listen, kids are stupid. they'll pick on wewe for the dumbest things, then they get bored of it. just tell an adult. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
You're a tomboy? Bitch, please, I drive a rusty '80s f-150 and work in a gun store. You're fucking Kyari pamyu pamyu compared to me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 alisema …
Try to figure out what color a smurf will turn if wewe choke it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Purple. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Seanthehedgehog ametoa maoni…
Who's your least inayopendelewa smurf? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
All them zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
just because i alisema something nice doesn't give wewe the right to call me your friend all the sudden ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zeppie ametoa maoni…
i know that feel. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Y es 👀 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
Y E S zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
SUPRIZZE BUTTSEKSS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
Really, I didn't notice. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 alisema …
Today is the last siku for pssas!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BennieBear27 ametoa maoni…
*sees Gerard Way* NEW BEST FREN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
BennieBear27, We can be best Marafiki if wewe want to be. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
One spelling mistake can destroy your life: a husband wrote a message to his wife on his official trip and forgot to add e at the end of a word: I'm having such a wonderful time.. Wish wewe were her..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
itsyourgirlvic ametoa maoni…
lol omg zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheMagicLoki alisema …
Wot if we're all already in the afterlife, and life is just a psychically connected dream that we are all simultaneously having? And then when people die, it's actually their dead loved ones pouring a bucket of water on their head to wake them up. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
.............................You know that actually could be possible. Holy shit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
thats freaky dude zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 ametoa maoni…
Woah dude... That's an impressive theory. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
pinkunicorns202 alisema …
Today I pushed Twinklestar11 into a boy she hates at school now she is mad at me. I am calling it true love. They are ment to be together. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 ametoa maoni…
omg! JACKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( IT IS NOT TRUE upendo I HATE HIM zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
*shrugs shoulders* Not caring tbh. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
@Candy It could also be Ment since everyone knows that it plays a crucial role in any relationship !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
SON: Dad how do I know when someone is drunk?
DAD: Come here, wewe see the four coconut trees there? Good, a drunk man will see eight.
SON: But dad, there's just two coconut trees there.
DAD: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
Anyone here way too prone to loving the sympathetic antagonist? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
There are quite a few on here. Including me !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
ME zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Karoii-chan ametoa maoni…
Don't forget me! They're one of my most favourite types of antagonists. =) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
A lady told me she is proud to be a virgin and that she will die virgin because she wants to be a good example to her children... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nochu ametoa maoni…
adoption is always an option. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
That isn't a good example, thats just asexuality. Virgins aren't any better than people that do. How else would she even be born if her parents never had sex? It's not even the adoption part, her mind is just, I can't. What. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
I was high af at this gun duka where I work and I could swear a guy came in asking for ammunition for his clock. I was all like WTF man. 6 hours later I realize what happened and I'm pretty sure I'm going to be fired ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
Update: I'm smoking weed with my boss zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
I find it amusing. People who have been on this side for like... 4-5+ years are really not present on the troll majibu while people that were here from 0-4 years seem to post a lot in response. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Excuse you! I work my hardest to be a complete disgrace to humanity when the trolls are here! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
In all seriousness I think that the old users have just been desensitized to their antics and kind of learned to just ignore/not feed into the crap anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
Same as EgoMouse !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
Patient - doctor I took my meds at 6 Am today.
Doctor - but I told wewe to take them at 9 Am.
Patient- I wanted to surprise the bacteria. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 ametoa maoni…
Funny. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
if wewe were here like back in 2006 till 2011-2012-2013- 2015 tops wewe know those were the best years even trolls were funny ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
I was here since 2014 & only got to experience the Uaan phenomenon.... Dammit i missed the good troll times zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
me too :/ Uaan? ewww no not him he used to piss me off i even hate coming to fanpop because of him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
@zanhar1 I remember it perfectly zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ChiliPepperLuv alisema …
Whoever says mbwa can't smile never met my dog. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 alisema …
Honestly I think that tonight reminded me that I never left my early 2012 meme and 'i'm so bila mpangilio rawr lol xD' phase. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse alisema …
Can't we get a better quality troll than someone that just call someone bitches? Its pretty lame, I don't know if wewe can even consider that trolling. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
> implying quality trolls exist somewhere zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
But yea i agree lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sparklefairy375 ametoa maoni…
Just ignore every bastard trolls and they'll be gone in a few times later. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
That moment when you're not active on a site and when wewe try to reconnect however they just don't remember. for whatever reason. "And you're just like oh okay wewe don't remember me well it is my fault yeahhhh" and then wewe just end the conversation quickly as to not be awkward. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
I relate to this on a molecular level :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Mhm I fall into this trap zaidi often than I can count. It's my embarrassment hell au one of them lol... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
These people have worse memory than me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 alisema …
* in a demonic voice *. I am evil and I want cheese. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 ametoa maoni…
* suddenly shifts to a high pitched voice *. Cheese is great. YAY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Cheese is bad, u demon. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
*eats it* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
omg my mom gave birth to my new baby sister:D im not the only child anyone i'm so happy 😭😭😭😭😭😭😭 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
*anymore zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
@Emy do i have to spell my answer to you? now fuck off wewe are annoying me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
A little late but Congratulations !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
Who got the booty? I got the booty. They got the booty. We got the booty. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flightFlora ametoa maoni…
Shake it shake it shake it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
I came for it. Gotta upendo the Booty ;) !!!! miezi 6 iliyopita
8theGreat alisema …
Boi. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zeppie ametoa maoni…
Buoy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Bwoy! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
SwordofIzanami alisema …
Happy late birthday to this sexy blob in my icon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 alisema …
Have wewe ever noticed once wewe "fall in love" with a song, and u listen to it a lot, the song seems to go quicker than when the first time u heard it.

this happened to me. I was just listening to the song called "girls" and i just started to listen to it and i went to see how mmany dakika were left and there was like 1 min left already. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Emy1402 ametoa maoni…
Yeah, I think its because wewe heard it so many times wewe already know the lyrics and the 1st time wewe hear a song wewe dont really know it and wewe dont know the lyrics until wewe play it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
Super stoked for the rain we're supposed to be getting inayofuata week. I just want to put on my worn out trench kanzu, koti and lay down in the mud. Does that sound like fun to anyone else? Anyone wanna join? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Icy_Francis alisema …
I'm a new user here!

kwa the way, if any of wewe have Facebook account, can wewe please like my page? :-)
---> https://www.facebook.com/I-Love-Cats-1775542179429192/?ref=settings ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
Welcome to fanpop !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
word of advice don't ask people to like-add-fan-join and the other shit it's extremely annoying 😒welcome to fanpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
I won't like your shit page. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if it isn'tapril fools siku ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
April fools siku is the April fools joke. They say it's on the first and then they go April fools, April fools siku is on the second. That au it just doesn't exist at all and so we're all fools for playing pranks because of a holiday that isn't real???? Illuminati confirmed. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
*Plays The X-Files Theme* !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
deathding alisema …
An extravagant excerpt from our valiant hero Shakespeare:

"APRIL FUCKIN' FOOLS!" -April 23rd, 1616 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 alisema …
I can't believe i actually joined this gay site & stayed here for this long i've always hated it here it's awful
:vvv ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PureHeroine ametoa maoni…
I know right this place sucks what am I even doing here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 alisema …
wewe know who should get with Bellatrix? Molly Weasley. That'd be hot AF.
Like AzkaDAMN! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PureHeroine ametoa maoni…
New OTP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
my bf laughed at the azkadamn thing he wanted me 2 tell u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Bellatrix+Molly=Best couple ever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RainSoul alisema …
Fullmetal Alchemist is not my inayopendelewa anime. Sword Art Online is the best anime ever and should be respected. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Boco No PIco is much better doh. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PureHeroine ametoa maoni…
Yess Boku no Pico is life <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
Boku no Pico must be watched kwa everyone. Best anime ever. I fully recommend it to people. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
Forever Boku no Pico <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zilla1998 alisema …
April Fool's siku is gay. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
deathding ametoa maoni…
Hey, that rhymes. Someone make a beat out of it, stat! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
🎶 April Fool's siku is gay, it just ruined my day, it brings so much dismay, i find it hard to stay 🎵 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
I tried :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DisneyPrince88 ametoa maoni…
That was really good Candylover246 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
i upendo america but hate the ignorant people who uses /understands freedom wrong i can't stand those who says i do what i want without giving a single fuck about respect au that everything has a they just act like they own the fucking earth ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 ametoa maoni…
I agree zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
when i'm eating with people i instantly lose my appetite ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
Geesh. Kingdom Hearts sucks its like so made for children with all that Disney oh wow how childish how lame. Also Misogi, Akashi, Hibari, Kano, Alone, Ferid, Mika, Fushimi and all those other characters I used to upendo I hate so much. They all suck man ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
yeah right xD wewe can't even lie plz xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Also"Saint Seiya:The Lost Canvas"is the worst anime that was ever created. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
Gee. I hate Saint Seiya Lost Canvas zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
I have a confession to make. My real name is Riku. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
My real name's Candy :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
my real name is fanpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
My real name is actually Pizza. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
pizza is gross im glad weed is illegal wow wot a dangerus drug ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
Yeah, weed is almost as dangerous as freedom, we should ban both. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wow women sure r hot nd sexualy attractive omg how did i not notice this b4
guys
guys wot if im straight ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
wewe mean wewe didn't notice as soon as wewe looked at me? ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
ermehgerd. wewe are straight ermehgerd. hes not our first gay prez anymore zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Idea denied,, WAY too unrealistic zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
I have a change of heart. I think guns, anime, and swearing should all be illegal. #ILoveJesus #GovermentIsVoluntary ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Yeah,anime freaking sucks and using guns and swearing is something that only unholy demons do. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SwordofIzanami alisema …
Guys, I have a confession to make.

I hate that bitch, kahaba Nu-13 now. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
April fools? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SwordofIzanami ametoa maoni…
No, I'm serious! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RainSoul alisema …
Wot if my soul was not make of rain, but instead fried mchele and miso soup? Wot if I'm not even a soul? Wot if I'm not typing this? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
My soul is made of fake cacti. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
Cacti are beautiful. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
My soul is made of the vapors of burned gunpowder. I upendo the smell of burned cordite in the morning. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
That awkward moment when wewe leave a store without buying anything and all wewe can think is "act natural, you're innocent". ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DisneyPrince88 alisema …
Evil isn't born, it's made - Regina,Once Upon A Time ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Good quote 👌🏻 quality ukuta post 👌🏻👌🏻 Regina is always right. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DisneyPrince88 ametoa maoni…
Definitely zanhar1 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
RainSoul alisema …
#SaturdaySatire ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Can't wait ^.^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RainSoul alisema …
And wewe too, Brutus? In that case, die, Caesar. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
I unironically like the backstreet boys, don't make fun of me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
as long as u upendo me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
No zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx ametoa maoni…
^ butt the song says dat xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
1 samaki 2 samaki red samaki bloo samaki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
All on a plate with red beans and rice, fries and Mountain Dew Spiked Lemonade. (It's spiked with prickly pear cactus juice.) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
That moment when your battery is at 3% and wewe see your Boss uploadpictures of himself and his family. And wanting to impress him, wewe quickly maoni "cool pics" but auto correct changes it to "cool pigs" and your battery runs out!Don't even bother explaining, pal, just find another job. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flightFlora ametoa maoni…
What if wewe are fired right at the moment ...? @_o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
> cool pigs confirmed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
Would still be appropriate if your job is law enforcement. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BennieBear27 alisema …
I woke up at 1:30 pm yesterday. I literally have not slept since. I'm still wide awake. How the fuck is this possible. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
/pulled 48 hours before. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BennieBear27 ametoa maoni…
I applaud wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^I randomly almost passed out on my porch steps so I have remnants of being human :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
PSA for the retards in the back: Just because I'm about as real as the cat in the fucking hat, doesn't mean I'm not a fucking girl. Do I need to make that zaidi clear on my profile? Do I need to post fucking boob pics? Do I need to act zaidi effeminate? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
zaidi boob pics are always good. Please do !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
One of my best friends/8theGreat's husband is autistic and he's one sexy motherfucker. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kingcesar67 ametoa maoni…
Good to know. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
deathding alisema …
Oh hey, would wewe look at that, it's almost the 1st of the inayofuata month.

It's go time, Fanpopians. >:) Let's make this an April Fools to remember... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
> Fanpopians,,, i always thought it was Fanpoppers :v zaidi ya mwaka mmoja uliopita
deathding ametoa maoni…
However wewe wanna toss the dice. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
maziwa i upendo it zaidi dan sex ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
:0 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
bro me too 👌👌👌 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
I disagree. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
summer448 ametoa maoni…
If wewe had alisema "milkshakes" I would've agreed >.< zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce alisema …
Wot if ....all of us(including TheSlimJim as well)are nothing zaidi than fictional characters inside a novel that was written kwa a real person? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
tbh I always wonder this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
Is that supposed to be weird? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
I was never real I'm just as hallucination made kwa wewe staring at ur computer too long zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 alisema …
Wot if someone actually asked Wot if? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 alisema …
Wot if what the fuck did I miss and wot the fuck jim? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
its wot if enya play along gdi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BennieBear27 alisema …
Wot if I didn't suck at this meme ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if we all made our mottos wot if ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Wot if our mottos didnt kno they were mottos zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if u guys are unraviling all my secrets wot if i rlly am a alien nd wot if i didnt start wot if???? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Bro,its so obvious that wewe are a highly intelligent alien who is just pretending to be dumb so that we wont suspect anything about your real plans to take over the world. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
nah im pretty sure im actually a idiot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 alisema …
Wot if THaSlimJim didnt start the "wot if"? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
wot if i aliiba it?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
link WOT IF THE COLOUR I USED IN THIS IS MEAT POWDER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
OMG zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 alisema …
Wot if we are all just figments of imagination created kwa THaSlimJim's mind??1?/?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
Wot if ThaSlimJim is a figment of imagination created kwa OUR minds?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Wot if ThaSlimJim got abducted kwa aliens & this one is an ET in disguise??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
h-HOLY SHIT WOT IF U GUYS R RITE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
WOT IF WE R UNRAVELING HTE FABRIS OF THE UNIVERSE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if 8thegreat WAS meat powder
wot if.... we r all meat powder????????????? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
wot if candylover246 wasn't 246? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
aAAAAAAAAAAAA zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if 8thegreat was a literal cup of ramen, mashua ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Wot if 8 is not the great??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
wot if thaslim is not jim ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
wot if thaslimjim isn't even a slim jim? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
wot if he... is just tha? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
gg guy u figered out my biggeset secret zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if-
o god wAT HAVE I DONE
WOT HAVE I DONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Created an awesome meme zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
^ !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
wot if the fanpop ukuta doesn't kno its a fanpop ukuta ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lelouchx alisema …
wot if ur tits didnt kno it was tits
wot if ur penis didnt kno it was penis ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
wot if ur anime didnt kno it was anime ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zeppie ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
wot if ur anime thinks u r the anime zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
wot if ur meat powder didnt kno it was meat powder ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
My favourite colour is meat powder. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Garnet and black are my favourite colours. ^.^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas alisema …
chakula makes everything better. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if ur brain didnt kno it was brain ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
legend_of_roxas ametoa maoni…
Your brain doesn't know it's a brain. It thinks it's an entire body when it's only a brain that controls the body. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 alisema …
wot if ur eyes didnt kno they were eyes ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
wot if ur lungs didnt kno they were lungs ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
wot if ur legs didnt kno they were legs. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
My arms would tell them. They can't really keep a secret !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Ohhhh myy Goddd my entire world is shattteredd!!!1!!/! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
yea this is an earth shattering thought isnt t??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Identity crisis? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
cloudstrifefan alisema …
I'VE COME UP WITH A NEW RECIPEH. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zeppie ametoa maoni…
I could taste test for ya. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Can I have a taste plz? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Eh... at least I got$1.50 for a Mountain Dew Kickstart. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
RainSoul alisema …
So apparently there are severe tornado warnings, and chances of like tennis ball size hell tonight. If this is the case and then if I die tonight I guess I want to say goodbye world? Even though you're really fucked up at times you're also beautiful, and I'll miss wewe if I don't make it tonight. Well sweet dreams everyone, and wish us all luck that we all survive through mother natures tantrums. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RainSoul ametoa maoni…
Shit.. One just popped up like not even 40 mins away from here. I'm legit pretty scared for my life right now, and for the rest of my family. I was joking.. I DON'T WANT TO DIE! Send help. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Be salama zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RainSoul ametoa maoni…
We all survived for the moment, however zaidi are on the way on Wednesday. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
TheLefteris24 alisema …
POST !!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
maoni on a post zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
Reply on the above maoni !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Just did. ^.^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
Applaud for the above maoni !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
zilla1998 alisema …
Does anybody want to marry Crazedsitcomfan? Cause I do. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
No objections from me....... Congratulations to wewe !!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
sniff sniff dont u just lo ve wingdings zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Chibi-Chipette ametoa maoni…
No way. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim alisema …
guys ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
HOLY CRAP HE'S ALIVE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
*hides pizza* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
was i gone 4 this long holy shit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twinklestar11 alisema …
yesterday me and my friend made an evil plan on this boy we both hate. (bryce)
here was the plan:
- i lick the jolly rancher and she give it to him
- i tell him today it was licked
but...
plans changed.
this other boy we both hate (simon) got the rolly rancher and ate it.
My friend told him it was licked and he got mad at her. today she was supossed to tell him I licked it. lol cant wait till i find out the result (she told me all this) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ace2000 ametoa maoni…
? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkunicorns202 ametoa maoni…
dude that was mean. I know wewe only ment well but some people can get sick that way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
Those who haven't been to deepweb, haven't seen what true darkness is. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
DON'T zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
@Nick Bruh..... wewe know everyone here generally jokes like that. Just relax man. Calm down and remember who you're talking to.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 ametoa maoni…
@Blind:Thanks , dude. ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat alisema …
mIraCuLoUS SImPLy tHE BEsT uP To thE tEst wHEN thiNgS GO wrONG mIRAcULOUS the LUCkiEst the PoWEr oF LOve AlwaYS SO STRONG
MIRACULOUS

....please send help. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Are wewe broken? What happened? lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8theGreat ametoa maoni…
MIRACULOUS LADYBUG HAPPENED, BLIND. MIRACULOUS LADYBUG. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Servamp alisema …
Please jiunge th....

Lol no,Fuck off. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
YES, HOW DO I UPVOTE THIS zaidi THAN ONCE?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Same tho zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
SilentForce alisema …
"I'm so happy!
Aha! Happy go lucky me!
I just go my way,
Living everyday!

I don't worry!
Worrying don't agree,
Things that bother you,
Never bother me!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The_Real_Dio ametoa maoni…
"Things that bother you, never bother me, i'm so happy and fine AHHA!" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheLefteris24 ametoa maoni…
Livin' in the Sunlight, Lovin' in the moonlight. Having a wonderful time! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Best Song 1000/10 👌👏 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
*imitates ukelele soind* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
When wewe think about how big the Earth is, then how small it is compared to the Sun, and how the Sun is just a speck of dust in the universe, it's easy to justify eating an entire chokoleti cake. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EgoMouse ametoa maoni…
I'm not a shabiki of cake but....*takes out a giant bag of chips* You're totally right, I should totally eat all the chips in this bag. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mauserfan1910 ametoa maoni…
Nice to see you're still copy-pasting unoriginal jokes wewe probably got from your mom's facebook, Nick. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 ametoa maoni…
Then wewe should feel even nicer that I have stop being as ruthless as I used to be, au else I would tear your pussy apart kwa now for fucking with me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
THaSlimJim ametoa maoni…
ew zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nick16 alisema …
Boy: My mother's
name is Laughing and my father's name is Smiling.
Teacher: wewe must be kidding.
Boy: No, that's my sister's name, I'm
Joking. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita