Salma Hayek Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 13

geesching3112 alisema …
I AM A VERY TINY MAN. SALMA STANDS ONE, ONE HALF, AND ONE EIGHT, INCHES TALLER THAN THAN I AM. SAYS JEALOUS MIKE MCGEE OF HUGO, MN. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma hayek, inayofuata mwaka could wewe be in the St Patricks siku Parade in Chicago and ride in a facy Car? I Would most most really like that! P.S. how are wewe doing these days? On your movies. I am really exited for Grown ups 3 and three mbwa life! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma Hayek, wewe look so beautiful in your picha shoot in France I really like that!! well I am so looking mbele to seeing three dog life and grown ups three And I than wewe would enjoy it too. I would like to meet wewe at baba Gump shrimp, kamba at Navy Pier au run into wewe at the Weber grill Restaurant au the Water tower plaza. Right kwa the John Hancock center. don't for get about battle of the band if wewe want to go listen to music. There is always a chance to meet wewe in New York!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma Hayek, Congrats on Everly the movie wewe did Could wewe do me a favor and shoot a movie in Chicago like could please make a full bunch of sinema that are shot in Chicago! I would really like so yes once again could wewe come to Chicago a lot of times inayofuata mwaka like let me say once a mwezi middle I thank that sonds good and go to battle of the bands in chicago IL and have most of them be Comedy's like have Adam sandler in one of them inayofuata year!!!! Pretty Momma and shabiki JP! Thank wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma Hayek the event is called battle of the bands in hamilton park chicago and i would upendo to meet wewe there if wewe go. and also i would like to know what kind of muziki do wewe enjoy listening to? sorry obout the mistake.

your shabiki Jake Paulmann! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma Hayek congratulations movie award. is me your number one shabiki in wisconsin. have wewe ever been to Chicago well if wewe ever can to inayofuata mwaka in 2016 could wewe to band camp tour in Down Town Chicago hamilton park I would upendo to meet wewe there! what siku is Grown Ups 3 going to come out?

upendo Jake Paulmann. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JakePaulmann alisema …
Dear Salma Hayek, I really like that wild wild west that movie that wewe did with Will Smith and Kevin Kline
I upendo that movie is such a big joy to my hart and soul, hujambo do wewe know what my inayopendelewa part is when wewe are wearing that red robe. What is the name of that of that robe? I sure upendo to know!! o kwa the way good job on the on Grown Ups, 3 I really can't wait to see it! In the movie Center! I upendo wewe and and my hart adores wewe are my sweet ferry!! upendo Jake P. Thank you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Squall1982 alisema …
what ... only 2288 mashabiki ?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Davidshire1962 alisema …
Selma, hope wewe get this msg. I've always adored you, but I especiall fell when I saw wewe in Frida. You're so versatile and admittedly one of the most prolific artist to hit the screen. Needless to say, you're absolutely adorable, down to earth and though you've probably already heard it from a thousand strangers, te quiero mucho. I also notice wewe were born on 2 September, 4 yrs after me. The inayofuata time I celebrate my BD, I'll be sure to toast the most beautiful, elegant and desirable lady ever! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Puss-in-Boots alisema …
i like her in Puss In Boots ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sophia13 alisema …
She is Super Cool ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Saku15 alisema …
I like her in The Hunchback Of Notre Dame (1997)! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mseelow2004 alisema …
Salma I upendo wewe and think wewe are so very beautiful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita