Sandra I met wewe 3 yrs. zamani at a homeless shelter on Thanksgiving, and your visit made my century. Your kindness to my friend who is mentally challenged,reaffirmed my reason for liking you(as if I needed another reason)I come from a large family, and whether wewe believe it au not, that Thanksgiving was the best i've ever had!!!! I'm really sorry that your marriage didn't work out, but with your courage and fortitude, wewe will not let this get to you. This is Your Chance For A New Day, and Only wewe Can Make it in Your Very Own New Special way. Congratulations on wewe son Louie, I know that wewe will be a terriffic Mom.
I don't know if wewe remember me, but I will be grateful forever for your generous heart,your sweet and sassy demeanor, and I pray for only good things for wewe and your son. Keep making those moyo wrenching films, and an occassional Comedy.
Thank wewe for Being wewe Cyndi.