Shemar Moore Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 19

Travlynspirit68 alisema …
I wanted to give wewe a heads up there is someone on Facebook that is pretending to be wewe and it's not good because they're asking for very personal information and from watching wewe on TV in on interviews I know how wewe talk so I wasn't fooled. I actually had to block that person from being able to contact me on Facebook. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Travlynspirit68 alisema …
I have much respect and admiration for wewe because wewe inspire people to be the best that they can be and that's one of the greatest gifts that wewe can give anyone. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
MsMitchell43 alisema …
Happy Birthday Mr. Moore. I hope wewe have a wonderful siku on
This very special siku of you, so eat,drink and have a blast. May
God bless wewe with many more........ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
danilea alisema …
upendo wewe Shemar 😚 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
redfoxbeauty alisema …
i got my new baby girl hat and i sent wewe a pic hope wewe like it ,because i upendo my new hat and wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
redfoxbeauty alisema …
i been your shabiki since young and the restless ,love to watch wewe on criminal minds ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
Africa21 alisema …
I'm watching his 2004 film MOTIVES and it is crazy, it also stars Vivica A. Fox, Keisha Knight Pullium and the woman who played Maya on the TV onyesha Girlfriends. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
njoylife alisema …
Shemar, if wewe are the one kusoma this, wewe seem to be a very warm and lovn ' man. Thought of meeting wewe would make me smile.........God Bless ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pandajayjay alisema …
i looooooooove shemar moore ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
moviequeen alisema …
he is single ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
foxybaby1392 alisema …
Happy bDay shemar ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
karbearwahlberg alisema …
upendo crimanal minds, I am not gonna flirt with ya, cause I am sure wewe get that enough. Hope wewe have a great day! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pamb1965 alisema …
I loved your Ellen Appearance and would upendo to meet wewe in person. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Andressa_Weld alisema …
Just got my Die-Hard! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mrsalexrybak ametoa maoni…
Congrats sweetie!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Andressa_Weld ametoa maoni…
Thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chy14 alisema …
OMG he is so SEXY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
criminalminds49 alisema …
shemar ur hot and very very very very very coooool :) hehehe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amywilliams31 alisema …
when u in miami next? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hottiecoolcat alisema …
H41BD Shemar Moore ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mtaylor3 alisema …
Shemar Moore, message me! I am your wifey! :) haha ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita