Snape's Family and Marafiki Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 808

heart
CrazyCatLady alisema …
Hi guys, I just dropped kwa to let wewe all know I am thinking of you, and I miss all the wonderful fun times we had here!, may wewe all be happy healthy and safe. : ) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 ametoa maoni…
I'm missing everyone. I hope wewe have a happy life. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
So, Alan Rickman died. RIP.
Even though we never met him we all ARE his family and Marafiki after all right?
he.... he......
made me think of wewe guys.
upendo wewe all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
xMissLestrangex alisema …
I highly doubt someone will notice this little message of mine but there's something I must say. No matter where wewe are, with whom au what in the world wewe are doing, I hope everyone who once was a part of this beautiful family is healthy, happy along with their loved ones and enjoying life to the fullest. No one is forgotten, nothing is forgotten. It's impossible to forget people who gave wewe so much to remember. wewe will always be loved and forever missed. Yours sincerely, Auntie Bella. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I noticed. <3 I check this page about one a month. Thank wewe so much, and I wish the same to you. Miss wewe auntie! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Beautiful! :') Family is forever. ♡X♡X zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
I got my six years at fanpop cap, herufi kubwa today. ::::) wish wewe were all here to congratulate me, like wewe used to. miss you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
Hey, It's been a while. Still upendo wewe all. Miss you. <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
There. I was so alone, and I owe wewe so much, but, please, there's just one zaidi thing, one zaidi thing, one zaidi miracle, SFAF, for me. Don't... be... dead. Would you, just for me, just stop it? Stop this. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
hey. What's up? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
yea were dead ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
<3 ily guys zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
Happy Holidays! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
miss wewe guys! Hope wewe are all having great lives. I'm going to be going to diagon ally in florida this summer. Gonna post pics here. Hope your summers are going great. The now five mwaka member of fanpop,

Fly210 <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
Hope wewe had fun! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
HPCouples alisema …
upendo Forever! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
Always. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
xHardcoreBunnyx alisema …
Happy Valentine's Day!! upendo & kisses. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
<4 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan alisema …
#Not Dead ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
#Not Dead :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Never dead. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
hi everyone! Was just wondering how all of wewe are. I'm fine. I started admining a Facebook page called Harry Potter - The Name Is Enough. I just finished mid terms, so, yeah. What's up with all you. haven't heard from wewe since Christmas. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Hey! I'm just working and going to school, nothing special lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Haha that's sweet of you. I probably would have been too busy with work and finals to go. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
oh, finals. FUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNN zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
CrazyCatLady alisema …
Merry Christmas! every one!. peace and blessings for wewe and your loved ones. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
HPCouples alisema …
…………(¯`O´¯)
…………*./ | \ .*
…………..*♫*.
………, • ‘*♥* ‘ • ,
……. ‘*• ♫♫♫•*’
….. ‘ *, • ‘♫ ‘ • ,* ‘
….’ * • ♫*♥*♫• * ‘
… * , • Merry’ • , * ‘
.* ‘ •♫♫*♥*♫♫ • ‘ * ‘
…’ ‘ • krisimasi . • ‘ ‘ ‘
‘ ‘ • ♫♫♫*♥*♫♫♫• * ‘ ‘
…………..x♥x
…………….♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Merry krisimasi to wewe too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Merry krisimasi to wewe and everyone else! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
happy Halloween everyone. I know your not there and I know it's no Halloween anymore but I needed to say it. Hope it was a good one for all of ya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Happy super late Halloween lol. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
I know most likely no one is here. I just wanted to say I miss wewe guys. and, though we will never meet, we will always be the best of friends. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Same here! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
Snape96 alisema …
New drawings coming soon!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Yay!! :D I can't wait!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
OMG wewe GUYS!!!!!!! WE WON'T DIE! IT'S NOT OVER! IT WILL CONTINUE! JK ROWLING IS MAKING A MOVIE SERIES!!!!! wewe HEARD IT! SERIES!!!!! it's not about harry though. it's kind of a spin off based on fantastic beasts and where to find them. I AM SO EXCITED!!!!! I have my slytherin vazi on right now to celebrate. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
guys? GUYS?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
HI zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
GETTING SOOOOOOO PUMPED! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
hujambo GUYS! Just got back from the wizarding world of harry potter today!!!!!! eeeeee! posting a pic now if yall want to see. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
Bluekait alisema …
Trying to write a story for wewe guys but rounded up just staring at my computer, thinking what I am doing with my life. What I am saying, I CAN'T THINK OF ANYTHING. Jo requested zaidi of Jaitlyn but than I started to continue it, I got bila mpangilio thoughts going through my head like "Should I write a Bellamort fanfic au continue uandishi this one?" au "Who wewe gonna call? Ghostbusters!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
THAT'S IT! This is killing me! Both this page and the SFAF project have been so damn close to dead it makes me cry! What can we do to be alive again? we don't need to be on this page but really, we need to do something! what is something everyone here likes? WE NEED TO COME UP WITH SOMETHING!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
I guess finding something that we're all really into is a good idea, but I feel that Harry Potter was our only really common grounds zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
I think we've been revived recently. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
THATS WWWWWWWWWWHHHHHHHHhhhhhHhHHHHHHYYYYYYY I SMILED! I listening to avril levigne! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Did she come out with a new song? :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
yes, rock and roll zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Bluekait alisema …
Do wewe know how hard it is when wewe do high school sports, uigizaji in Legends of the Fog, AND high school all at once? VERY hard. I got school Monday. Then I figure out my schedule for field hockey and LOTF. So frustrating and stressful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
*Hugs* I'm sorry. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Me too :) I used to songesha around a lot and trust me, it's not as good as it seems. You're still who wewe are; it's even harder now since everyone around wewe is new... If that makes sense. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
It does make sense, Professor. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
AND I ONLY GOT MY DEDICATED shabiki MEDAL A FEW WEEKS zamani AND NOW WE'RE HALF DEAD! T.T ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Things are starting up again now that summer's gone... Hm. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
True! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Well congrats anyway lol. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
thx :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
xHardcoreBunnyx alisema …
I've been watching a lot of YouTube vids lately... I don't know why. :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I'm always watching youtube. :p I guess it's because this spot has been really slow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I have been too. Mainly Pewdiepie and muziki videos. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Why are wewe so sad about watching YouTube zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
It takes up too much of my time lol. I don't like to just stay in kitanda watching YouTube vids, I like to be active. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
NOBODY WANTS TO BE DEAD. So why are we!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Oh wow I just realized that might sound wrong out of context. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Haha it makes sense to me. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I can't answer the swali because I don't know why we are!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
R.I.P lol just kidding. Idk people are busy. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
fly210 alisema …
please don't tell me we're dead! I don't want to be dead! I mean I wasn't here as long as most of wewe and, lets face it, I wasn't really always in the middle of things, but I miss everyone!!!!!!!! T.T Please don't be dead. please don't be dead. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
It's okay. Don't be sad. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I can't help it! T.T zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Bluekait alisema …
So quiet here. Please don't tell me we're dead and shut down this spot. I don't want this to go >.< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I just got here from a short vaction to my aunt's house. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Think of it as a vacation, not death. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I'll try! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
dragonsmemory alisema …
I'm like Voldemort au a bad rash. I just keep coming back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
YAY!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
nice XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Hey! ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
Are we dead? :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I'm still here, but I haven't heard from anyone is a while. Then again I have been gone for a while with camp and all. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
It's so empty all of a sudden in here... We used to be so busy... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
YEAH! I finally got my dedicated shabiki medal! I'm so happy! It only took like, what, two years? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
YAY!! :D Congratulations!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
:D thx! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
OMG CONGRATS!!! So exciting. <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
FOUR YEARS zamani TODAY I JOINED FANPOP!!!!!!! Just got the cap, herufi kubwa today!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s. sorry I haven't been on in a while, I've been at camp fangirling about harry potter with Marafiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Yay for 2/5ths of a decade!! *high five* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
*high fives* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Congrats!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
CrazyCatLady alisema …
I hope every one had a salama and happy 4th of July, and I wish every one a happy holiday weekend!. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Thank you! I wish the same for you. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Yes, happy holiday weekend. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
Bluekait alisema …
Did anyone noticed the Emzy left Fanpop? I was going to send her a message to ask her something. When I went to her profaili and it directed me to Fanpop's main page. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
I have failed to notice this... 0_0 I wonder why she left... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
*breathes* Whoa, I feel all dizzy... and yup, this is where the sadness kicks in. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
HPCouples alisema …
I added a swali to "answers" section and a game in the foramu to add some zaidi things here. jiunge if wewe want. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
Does anyone want me to post a little makala about myself, since I'm no longer Mr. Snape? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Sure! I would upendo to hear it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Bluekait alisema …
Vous êtes si belle, que je suis chanceux d'être en dehors de cette famille étonnante et talentueuse. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Aww, that is so sweet. ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
CrazyCatLady alisema …
HPCouples , Thank wewe for letting me know that this is the original ikoni , I am sorry but I forgot that it was this, for some reason my dumb brain thought it was originaly a picha of Snape. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
wewe don't have a dumb brain! It was a common mistake. :D And you're welcome. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
dude do wewe guys want the snape ikoni au the ikoni mashup thing because wewe guys are confusing me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
ALSO DO PEOPLE GO HERE ANYMORE OR. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I still go here but nothing much is happening. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
This ikoni is the one! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
CrazyCatLady alisema …
Is that the original icon?, I thought it was a picha of Snape that was originally the ikoni for this club. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Yes, this is the trademark icon. :D It's back! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
CrazyCatLady alisema …
Why do we still not have a Snape icon?. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
We do..... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Yay it's back up. ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples alisema …
This is really neat: link
wewe don't have to share your result, I just thought it was cool, and that wewe might enjoy it too. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
This chemsha bongo wasn't very true for me. :/ It was still cool to take, but... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Haha sorry about that. It was true to me. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait alisema …
WOULD wewe RATHER:

Kiss Filch au Kreacher?

I don't know about wewe guys. But I'm going with Filch. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
I zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
I happen to ship Krilch. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Then I guess I'd kiss Kreacher on the tip of his nose. :3 He's a rather adorable house elf in an ugly way. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
Yo! The ikoni is rather smexy, yes? XD I did mean for the ikoni to be like that. BUT ONLY FOR APRIL FOOLS DAY. And for some unknown reason fanpop won't let me log back in (I'm using the school's computer.) I would upendo to have the old ikoni back but can wewe guys give me link to the icon. I don't have it.
PS: This is Lexy. Alex doesn't know. Shh
PSS: The guy's name is Misha Collins ;)
PPS: I'm sorry.
PPSS: what the fudge do wewe say after ps?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
OMG, Lexy. You're too funny. Thanks for letting us know, though! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Haha that was a good one. xD The image is in the ikoni section. To save wewe the trouble, here: link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
thank you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
New Postal Service album coming out this year!!
:D THIS PLEASES ME. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- ametoa maoni…
OMG SNAP IS HAPPY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
CrazyCatLady alisema …
I saw two Harmonys, I was not sure which one too ask about the ikoni so I left a message for both of them asking them to put back the Snape icon. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
thejokersgirl13 alisema …
Who the hell is in the Icon?? xD LMAO ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
not...... sure..... O.o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
thejokersgirl13 ametoa maoni…
It's rather odd, isn't it? Do wewe have any idea on who changed it? I kinda forgot. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Maybe it was for another spot and she put it on here kwa mistake. But I don't see why, though. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
HPCouples alisema …
Has anyone started their summer vacation yet? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Nope. Mine doesn't start till June 11th, which is the last siku of school for me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
NO,I haven't even started my finals yet! Dx I hate School zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
still have finals and regents. damn school. only 9 days left of classes though. then I just need to live through the tests. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Good luck to all of wewe with your finals. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Bluekait alisema …
At the Maryland Faerie Festival, I went to one of the vendors and I saw a button that looked like the TARDIS. I bought it. Now I got a TARDIS. I did see a few HP stuff too (which I'll post pictures soon). My grand father (from my extended family) wore a Gryffndor shati and hat. Also I saw a unicorn and took lots of pictures of it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Umm.... X) What's a TARDIS, as awesome as it sounds? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
TARDIS is Time And Relative Dimension In Space zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Right?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laylafly alisema …
wewe guys have no idea how much I miss wewe guys... no one is around anymore, is this club dead? Idk I was MIA because I'm not obsessed with HP as I was the first time I was here, I still upendo it... but I upendo other things as well, and Idk I'm really different from what I was before, are wewe guys too? I really miss everyone and I want to go back to those days where we'd just laugh at Snap... but I guess those are just memories now, Xxx upendo ya guys ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
upendo ya too! I know, this club is dying! Snape is trying to fix things up, I promise. SFAF is not the same anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
Not at all, but that can be an exciting thing! :) We've missed you!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Amethyst-Rosa ametoa maoni…
I don't get on here very much now being a Mum and working 40 hours a week it's very demanding i try and get on as much as possible but im just too tired zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
link

Does Superior Friendship Alliance Foundation sound good to all wewe guys? Aye au nay? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
aye. as long as it's still SFAF. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
It's cute. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Where is the *project* going to be held at? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LadyEmzy16 alisema …
TODAY IS MY 15th BDAY!!
And I am proud to announce that the story will be ilitumwa in 3 days time! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
HAPPY BIRTHDAY! Jeesh, I wish my Sweet 16 gets here soon cause wewe are making me feel OLD. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
happy b-day!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
THANKS GUYS!! xD ❤❤ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
CrazyCatLady alisema …
Happy Birthday! Amethyst-Rosa i wish wewe good health and a long happy life!. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
yo guys! it'n national Harry Potter day! wewe know, to remember the battle of hogwarts! Draw deathly hollows on your arm to celebrate and moment of silence at 7 o'clock. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Amethyst-Rosa alisema …
Well today I'm officially 30 now gods I feel so old but happy birthday to me x x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape ametoa maoni…
(Nonsense, 30 is the new 20!! Happy Birthday!! :D) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
happy birthday to you! Happy birthday to you! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Amethyst-Rosa ametoa maoni…
Thank wewe Guys still feel really old x x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LadyEmzy16 alisema …
HOLY MOLY!
I'VE BEEN GONE FOR NEARLY A MONTH!
BUT I'M BACK NOW!
And The Story (If wewe All Remember!)
Is Coming
Don't Worry I Haven't Forgot!
God I Missed wewe Guys So Much! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Missed wewe too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
xHardcoreBunnyx alisema …
When is school going to be OVER!!!! >_< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
I feel your pain sista. My finals are all inayofuata week. :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
My finals are inayofuata mwezi (May) and my last siku is June 11th. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
I have state tests NOW zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
@fly210, good luck on your state tests! June seems so far away... I think I'd explode if I had to wait that long. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IBelieveInCap alisema …
I'm sorry but I'm just wondering why the picture is Misha Collins. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Sorry, we seem to have some ikoni issues! We'll fix that as soon as we get a new one. So that ikoni is goingg to satay for awhile. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IBelieveInCap ametoa maoni…
Well.. Misha Collins isn't necessarily bad! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IBelieveInCap ametoa maoni…
Ha ha! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
(There was a bombing in Boston today... hope everyone's safe.) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I was there two weeks ago. I hope everyone is alright too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
It's such a sad thing. Those people worked so hard to run in the marathon and for someone to want to mess that up just because they're upset with their own lives is frustrating. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I know! I am just glad that me and my group got nyumbani safely. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ZiaHope alisema …
joined!!!!;] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 ametoa maoni…
Welcome!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Welcome! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Welcome!! :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait alisema …
If anyone noticed, we gained a shabiki then we Lost a fan. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
We noticed, but that happens sometimes in this spot. Crazy people out there. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Alot of crazy people zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CrazyCatLady alisema …
What happened to the Severus icon? and why was it replaced with Cass the Angel from Supernatural?.please bring back Sevy!. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Looks like w need o make a new ikoni for SFAF zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Yes, please bring back the old icon. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
No .... xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Amethyst-Rosa alisema …
New ikoni Alert been off for a few days and i thought someone had got rid of my SFAF and replaced it with something totally different ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
^ Same! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I thought the same thing lol. I was frantically searching for this spot. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
I keep forgetting this is the new icon. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait alisema …
Well, at least the new SFAF ikoni was better than the Little Mermaid ikoni ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I remember the Little Mermaid ikoni lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
That time was awkward zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
XD wewe do relise that ikoni made me come here? I thought the site was about the little mermaid. I got really confused when I found a spot called "snape's family and friends" with harry potter charicters everywhere and everyone making fun of snape. XD good time. good times. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
GUYS!!!!!!!!! The new starkid play twisted is coming out and starkid needs money for it!!!!!!!! If wewe want to donate go to this site: link
and if wewe want to see the video go here:
https://www.youtube.com/watch?v=QQ-edDT-ThE
thanks guys! HOPE YOUR HAVIN A GOOD DAY!!!! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
P.S. what's with the icon? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
*shrugs* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
I've done a bit of calculating. SFAF will soon begin to take over the internet, being an even zaidi visited page than Google, and approved of kwa JK Rowling herself.

We just have to wait until 3019. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Unless JK Rowling is immortal, I don't think it will work zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
3019? I can wait that long. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Exactly zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan alisema …
ikoni XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LadyEmzy16 alisema …
GUYS GUYS GUYS!
Thanks To Kait!
I've Got Enough OCs
To Start uandishi My Fanfic!
Although I can't promise wewe guys the first chapter will be up tomorrow
So wewe have to wait a little!
Hope wewe can!
upendo Your 1D and Lm Obsessed Family Member:
-Emzy ❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Bluekait alisema …
Came back at 7:30 last night from Boston. I learned new things about Unitarian Universalistism and a tad bit of history. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Awesome! Welcome Back Kait! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
HPCouples alisema …
Icon? xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Yea, what's up with the ikoni for SFAF? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
Snape96 alisema …
Snow in March... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Gosh, really? A lot? No zaidi snow, please! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 ametoa maoni…
Really. Not too lot. It looks like winter.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Haha it could be. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 alisema …
Hello, I'm back. Sorry for disappearing, but my computer was bad. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 ametoa maoni…
Drawing for Lady Emzy and for flabaloobalah- I'll pakia soon (today - sorry I must go now) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
How long does it take wewe to draw those? They look good. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Snape96 ametoa maoni…
Just some days, I wanted pakia them some mwezi before, but my computer was bad. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Welcome back! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-Harmony- alisema …
hujambo guys this is lexy and i really miss wewe all and wewe guys should get tumblr au i am gonna cry ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Sadly I Don't Have A Tumblr zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Omg, Lexy!! I missed wewe so much! I tried having a Tumblr one time, but it was so confusing. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
I am on Tumblr :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait alisema …
Alright, guys. I'll be up in Boston for spring break and I won't be on here for 4 days straight. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
((Oh my gosh. The scene maker for PPP isn't working.

I don't think I can make any zaidi wallpapers. ;_;

So... sad...)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
What? I'll onyesha them not to mess with you! *pulls up sleeves and cracks knuckles* Now, where are they? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Oh My God! NO!!! Dx I'm with Kait Now! *Cracks Knuckles* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Alright, Emzy. Let's onyesha these punks whose boss zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Bluekait alisema …
OMG I GOT MY DIE HARD MEDAL FOR SFAF!!!!!! I AM SOOO HAPPY! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
FINALLY!! OMG CONGRATS!! :DDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
wewe really deserved it! Congrats!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
((Hey!! Wow, I missed wewe guys. :3 I've been extremely busy with schoolwork and thinking about my future and stuff. I'll try to post when I can but the weight of the world may hold me back a little! In lighter news, expect a karatasi la kupamba ukuta au two coming soon! Thanks for being patient!!) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
You're welcome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Yay, okay! Hope to hear from wewe soon, but I completely understand about being busy and all that jazz. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
We miss wewe too! ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
OMG Welcome Back! xD I Missed wewe Too! And WelcX! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LadyEmzy16 alisema …
I Still Need OCs!
Create Away Peeps! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
I'll do that right now! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Okay! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I will create one once I think of a character. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
OK,Take Ur Time! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Bluekait alisema …
I feel like I should post some pics of Snape and Lucius together. Do wewe guys think I should? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Yush Yush Yush! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
WHERE IS SNAP?! I HAVEN'T SEEN HIM SINCE I'VE GOTTEN BACK! SNAP! WHERE ARE YOU?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
He was here 2 days zamani but haven't seen him since. Probably mourning his Lily loss au planning his revenge on me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
I Haven't seen anyone on here lately...that's strange zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 ametoa maoni…
yeah what happened to all of them? Bella, Yaxley, Prof. M, Lucy. They are all gone! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LadyEmzy16 alisema …
swali Up! xD

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LadyEmzy16 alisema …
WHERE IS EVERYONE?
Um just want to let wewe guys know that I might be able to post up the OC Q soon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Ready when wewe are lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Stupid question: We create the characters like the last time? What will the fanfic be about? :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
wewe can create whatever OC wewe want wether it's the exact same on in wewe created previously au a new one I don't really mind and as for what will the Fanfic will be about it will be about a crew and how most of them spend their last mwaka at Hogwarts (it takes place in the New Generation Era) and this time there will be dark forces many many dark forces indeedy! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Dark forces? Ooooh *-* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fly210 alisema …
OMG!!!!! GUYS! I'M HERE! AND DID wewe ALL SEE AVPSY?! I CRIED MY EYES OUT! GO! GO SEE IT! IT'S OUT! GO! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I saw it... It was really good! :D Not the best one, but still very, very good. :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
OMG, I forgot it was coming out. Yeah, thanks to wewe I just saw it. I was surprised the way Luna acted haha. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait alisema …
hujambo guys, did wewe know that Harry Potter (as in books) is banned from airports? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Really? Why? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Well, I guess that makes sense. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
True. I think it is how big the HP vitabu are, au any large vitabu in general. That is probably why they say it's too violent. I dunno, I am just guessing. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LadyEmzy16 alisema …
I upendo wewe ALL!!
So What's New?
Besides me still working up a plot for the new OC fanfic I'm posting
Get ready the swali will be up soon! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
I Hope.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I found Umbridge. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
It's Going Smooth I might be able to post the swali up soon! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Amethyst-Rosa alisema …
Happy Mothers siku to all the yummy mummy's out there xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Bluekait alisema …
Hey. hujambo guys. Hey.

I upendo wewe guys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
thejokersgirl13 ametoa maoni…
I loveses wewe too :3 not so sure about Snap though lol... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
upendo ya too! :D ^ True. Snap probably doesn't. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
I ❤ wewe Too Kait! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
thejokersgirl13 alisema …
Hello family and friends! Oh jeez it's been sooooo long... Well I'll try to jiunge in zaidi often :3 I missed y'all like cray cray. No joke, seriously I did. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
OMG, you're back! *attack hugs* I was sooo worried about you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Missed wewe too! For realz. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
thejokersgirl13 ametoa maoni…
I upendo TO PARTY!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
HPCouples alisema …
Who else has spring break starting this Saturday? :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Mine ended last week so I'm back in school! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I just had winter break two weeks ago. My spring break is in April. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Mine is in the end of this mwezi [March] and I'll be in Boston then. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
That's cool! I guess different places have different vacation times. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LadyEmzy16 alisema …
I'm present!
And I got some news!!
I'm thinking a lot lately of uandishi a new fanfic!
It'll be just like A New Beginning!
Taking place in the New Generation Era and all that only with different OCs!!
So when wewe see An OC creator Question!
ANSWER IT!

P.S.: I apologise for not continuing ANB (A New Beginning) guys I just don't even remember a thing about it..haven't got the foggiest clue where I last left of!
So A New One It Will Have To Be! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Okay, fair enough. Will do. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LadyEmzy16 alisema …
GUYS!
I'm Thinking Of Rewriting The Potter Games!
And if I decide yes,you will have to create New OCs fer me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
alright zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
I'll think about it. :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Okay, cool. :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
HPCouples alisema …
Whoa, where is everyone?
If wewe guys still come on, even if wewe don't post things, but wewe still visit the spot say "here" au "me" au some type of acknowledgement. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I still come on here, posting stuff. I DO know that Jo (dragonsmemory) still comes on here but she won't post nor maoni on anything. I guess that everyone is very busy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
I always come on,but I find that no one is on! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Yeah, it's understandable. Well, I'm glad to hear from wewe guys. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ProfSnape alisema …
link

Slavery still exists. There are zaidi slaves now than at any other time in history, even though it's illegal in all countries. Forced labor and forced prostitution are huge all around the world, even in the United States.

Please: post this website up on your profaili page, donate money au just spread the word. But let's make this generation the one that ends slavery. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Masamune47 ametoa maoni…
like my country zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
LadyEmzy16 alisema …
*Clears Throat*
Attention SFAF!
I Have An Announcement To Make!
Would wewe Guys Want Me To Come Up With Another One Of My Crazy OC Fanfic Ideas?
Please Answer The swali I Posted! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
Finish the old ones, please! ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
All right I might rewrite The Potter Games, but I need new OCs! xD as fer A New Beginning I sadly do not remember anything from it.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
Bluekait alisema …
Fred's hand was stuck on 'Lost' for months. Then Arthur quietlytook the Weasley Clock down, he couldn't kubeba it anymore and neither would anyone else. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
*Uncontrolable sobbing* OH FREDDIE!!!!!! AAH! WHY FRED!!!?! WWWHHHYYY??!!?!?!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LadyEmzy16 alisema …
*Skips*
La Dee Dee Da Do!
hujambo Guys!
Anything new we could add to this club? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
I am working on .... a story ...... *looks around* but it's top-secret. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
There could be some zaidi fun activities and games. au we could add some really interesting questions. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LadyEmzy16 ametoa maoni…
@Lani: Yeah Let's Do That! xD @Kait: Yaaaaay! I WANNA READ IT! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
HPCouples alisema …
Happy Valentine's Day, SFAF!! <3 I upendo wewe all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Happy (late) Valentine's Day. :D <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LadyEmzy16 alisema …
I AM BACK FROM MY VACATION!
How are wewe peeps? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HPCouples ametoa maoni…
As wonderful and beautiful as always. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bluekait ametoa maoni…
Where have wewe been? wewe could have been killed! au worse, beheaded!!!!!!!! GAH!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xHardcoreBunnyx ametoa maoni…
Hey! :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita