This is a message to Nintendo.

wewe sell hundreds of thousands of games a day. wewe are rich. wewe have created Wii, DS, and plenty more. wewe have TONS of fans. wewe want to keep them right? wewe want them to buy your games right? Well don't upset them! Don't say your game is gonna come out in December when wewe are gonna delay it to February like Smash Bros. Brawl. I would much rather know it would come out 2 months in the future than hear it has been delayed from an earlier date. I am sure everyone kusoma this thinks that also. We need our games!