jibu swali hili

The Ellen Degeneres onyesha Swali

Ellen I know wewe always have people asking wewe for help what do wewe need to be able to get help?

My husband and I have ran a wrecker service sense 1999 and each mwaka it gets harder to survive. My husbands health has gotten worse. He has helped people with giving them cars to fixing there vehicles for nothing because they had no money. The cars I drive are from what ever we end up with from our wrecker service. The wreckers that we have are older and my husband does the best he can to keep them running. We recently had our newest wrecker totaled kwa and under insured motorist. We basically got from his insurance company 1/3 of what it was worth.Again we ended up with another used wrecker. We are trying hard to keep going but at this time I am not sure if that is gonna happen. We watch your onyesha all the time and really enjoy it. It is a dream of mine to be able to meet wewe and. wewe are one of a kind. And wewe bring my spirits up when I watch your show.Thank wewe for any help wewe could give us but at lf not we still upendo your onyesha and will continue to watch it faithfully. Sincerely Jackie
 jackkeele posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »