The Phantom of the Opera If The Phantom, kidnapped you,what would wewe do?

Pick one:
Stay and upendo him for eternity
Stay and upendo him for eternity
Try to escape, anyway wewe can!
Try to escape, anyway wewe can!
It really depends on a few things....
Added by Phantomess
Be in my element, this guy composses muziki and can...
Be in my element, this guy composses muziki and can make wewe famous!!!
Added by musicalfreak
Call him DAD!
Added by TBUGoth
is the choice you want missing? go ahead and add it!
 torchwood3hub posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
view results | next poll >>
save