jibu swali hili

Mafuatano ya Twilight Swali

please could people read this fanfic and give me feeback? so i can see whether to write another?

link

ive been told it sounds alot like midnight sun ... so please read and tell me what yo uthink Thanks
 megantee posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Mafuatano ya Twilight Majibu

ILoveE_C said:
I just read it and all i can say is...OME (oh my Edward)!!!! That was amazing!! Really really impresive!! wewe NEED TO WRITE zaidi THINGS FOR ME TO READ PLEASE!!! one quesion....if wewe dont mind me asking, how old are you? Again, great job! wewe should be very proud! :)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »