jibu swali hili

Mafuatano ya Twilight Swali

Would anyone like to read my book?

HELLO GUYS! I am uandishi a book and it's on Wattpad and is updated every siku au two. Currently there are 6 chapters and if wewe like Twilight I would really appreciate reads. Here is the link!
Please read and share and leave maoni to let me know what wewe think! c:
PLEASE NOTE: this story is copyrighted. if any part is copied au plagiarized wewe may be removed from Wattpad and credit will be aliyopewa to me. not a threat just saying don't copy my work lel c:
 Would anyone like to read my book?
 Rose_Star posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Mafuatano ya Twilight Majibu

marthatsal said:
It's very good that wewe are uandishi a story! I'll read it!
Have a nice day!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »