jibu swali hili

Mafuatano ya Twilight Swali

In the movie what song is playing when Edward is sucking the venom out of Bellas arm after James bit her? Please help I upendo that song!

 natesbabygirl posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Mafuatano ya Twilight Majibu

Sassbites said:
The Song is called "Let me Sign", performed kwa Rob Pattinson.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
twilightfreak32 said:
let me sign kwa robert pattinson.
select as best answer
 let me sign kwa robert pattinson.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
It's Let Me Sign performed kwa Rob Pattinson
BITE_ME_95 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
^^^ ahaha funnt ikoni
mcclare34 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
cool ikoni !
irunwithcullens posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
casey17 said:
soz im a sped?
?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
iHeartyooh808 said:
The song is Let me sign kwa robert pattinson
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Bluefire said:
Let Me Sign kwa Rob Pattinson.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
irunwithcullens said:
Let me sign - robert pattison

i upendo that song it's beautiful !
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
ItalianAngel89 said:
It's Rob's song "Let Me sign." I upendo it! I wish it was on the soundtrack.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
sasie_katje88 said:
i upendo that song from robert :D
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Twicutie said:
The song is called "Let Me Sign" performed kwa Robert Pattinson.

wewe can listen to it here link
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
japer01hale said:
When edward was sucking the venom out, the song was let me sign sung kwa the hottie, robert pattinson.
select as best answer
 When edward was sucking the venom out, the song was let me sign sung kwa the hottie, robert pattinson.
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »