mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

jjjjj4love alisema …
Hello
How are wewe ?my name is Jenifer a
beautiful young girl I wanna be your
friend for first friendship
cannot be seen au even be touched,
it must be felt within the heart.
Hoping wewe feel just the way i do.
Wow! Marafiki are like clothes
with out them wewe feel naked!
I guess am right.if wewe accept me
as your friend then i will appreciate
if wewe can contact me with
via yahoo id privately
(faithfuljenifer@hotmail.com)
Thanks Jenifer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
temmy123 alisema …
hujambo pls add mee ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cmcshane553 alisema …
hujambo add me xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita