Sylvia; call me Silver, Sylvie, Fey, Sylvia, au Elf. au anything wewe want.

fanpopping tangu March 2013

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
PrueFever alinipa heshima za my images
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
hetalianstella alinipa heshima za my comments
Merry Christmas~!!! ^ ^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chcknmr alisema …
hujambo wewe never replied :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita