fanpopping tangu May 2010

  • Female, 24 years old
  • hallandale , United States of America
  • Favorite Musician: ℳichael jackson, Selena gomez,♥BREATHE CAROLINA♥,and zaidi .....
    Favorite Book or Author: the boyfriend,if wewe could see me now and rosie dunne,thanks for the memories
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
Monsterka alinipa heshima za my polls
Words could never tell wewe
How important you'll always be,
Just little things that wewe do
That are especially meant for me.
wewe always seem to remember
All the things to do.
That makes Marafiki last forever,
And share a bond so true.
I'm so glad God gave to me
Someone just like you.
He knew that wewe would be
One of the chosen few!
upendo u BFF !! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Monsterka alinipa heshima za my articles
To live a life i need heartbeat,
To have heartbeat i need a heart,
To have moyo i need happiness,
To have happiness i need a friend,
And for a friend i need You.ALWAYS ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Monsterka alinipa heshima za my comments
ღ˚ •。* ♥ ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* °♥ ˚ • ★ *˚ .ღ 。
Sending wewe upendo From My moyo To Yours, Wish wewe A Nice siku Sweet Friend
ღ˚ •。* ♥ ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* °♥ ˚ • ★ *˚ .ღ 。 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita