Nad

fanpopping tangu May 2009

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 20 clubs Dedicated (20) Die-Hard Fan in 88 clubs Die-Hard (88) Fanatic in 10 clubs Fanatic (10)

ukuta wangu

14K alinipa heshima za my answers
wewe were my 1st friend I met here on Fanpop, wewe teach me how to use fanpop let me know new friends, made me "someone" in Fanpop. Thank wewe Nadia. Things has change now, I really hope we could exchange heshima like how we used to.

Miss wewe Nadia. Hope life goes well for wewe & of coz Anna =')) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
unicornsrreal alisema …
NAD WHERE wewe AT?!?
when wewe reappear, we need a friendship bud!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
PrueFever alinipa heshima za my images
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita