♥~Sadie~♥

fanpopping tangu January 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

big smile
mia444 alinipa heshima za my links
hujambo girl will wewe please jiunge my new club? link. If wewe do jiunge please write something on my ukuta so I can give wewe your heshima for joining I'm trying to get as many mashabiki as possible.I'd really appreciate it! wewe don't have to be Team Edward wewe have to at least upendo Twilight though. Have a great day! Love, Mia ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mia444 ametoa maoni…
btw I just added wewe please add me back! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
BJA alisema …
Deuteronomy 31:6 Be strong and courageous. Do not fear au be in dread of them, for it is the LORD your God who goes with you. He will not leave wewe au forsake you.”

Zephaniah 3:17 The LORD your God is in your midst, a mighty one who will save; he will rejoice over wewe with gladness; he will quiet wewe kwa his love; he will exult over wewe with loud singing. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mia444 ametoa maoni…
i really like that, it was very reassuring. I think I came to your page for a reason my name is Mia. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rose_The_Fabu alisema …
Hi! I added wewe do wewe mind joining my club appreciating individuality called 4 The upendo Of You? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita