Brandee

fanpopping tangu May 2013

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
Kuro_Hyou666 alinipa heshima za my pop quiz questions
I wish wewe were here. I wish wewe were here.

Goddamn, I miss wewe so much. I loved conversing with you, especially considering that wewe are a kind, loving person. I miss you. And, I upendo you!

kwa the way, I know I messaged your account and alisema that I would stop smoking, but I haven't quite stopped yet. I know, I should quit, but I am getting, just quietly cutting down. I'm glad I don't smoke as much as I used to. I'm also glad that I met you.

<3333333333333333333333333333333333333333 ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
Miss wewe so much! mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
upendo you! mwezi moja 1 uliopita
laugh
KEISUKE_URAHARA alinipa heshima za my answers
__###
__##_##
_##___##
_##___##_________####
_##___##_______##___####
_##__##_______#___##___##
__##__#______#__##__###__#
___##__#____#__##_____##__#
____##_##__##_##________##
____##___##__##
___#___________#
__#_____________#
_#____@_____@____#
_#____/___@__\\___#
_#____\\__/#\\__/___#
___#_____W_____#
_____##_____##
_______##### _________
HAPPY EASTER MY FRIEND! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
Bro. I tear up every time I visit her profile. mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
I'm so glad wewe keep posting on her ukuta too. mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
Thanks my bro mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
I miss being able to talk to wewe all of the time as well. mwezi moja 1 uliopita
heart
Kuro_Hyou666 alinipa heshima za my images
I miss you! wewe will always be remembered, kwa me, and the other people whose hearts wewe touched. wewe drew people to you, because wewe are an amazing person.

Still thinking of you. Always.

<33333333333333333333333333333333 ilitumwa miezi 4 iliyopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
Oh and I upendo you! <333 miezi 4 iliyopita