fanpopping tangu November 2011

  • 19 years old
  • Favorite Musician: The Fray, Simple Plan.
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Jesus, I haven't been to this site nor this page in a while. I've been looking at my uandishi and, jeez... I was a horrible writer back then. This was a good group. I'm glad to have been a part of it. I don't know if any of wewe all will see this, but damn, I miss wewe guys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rogue475 ametoa maoni…
Someone saw this zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JasmineValdez ametoa maoni…
I miss wewe guys too, hope you're doing well! miezi 7 iliyopita
smile
PrueFever alinipa heshima za my answers
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
link
Have wewe ever wanted to have superpowers? Come and jiunge this RP as wewe navigate through a school filled with people who are almost like you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita