mchoro orodha

Vilabu Vyangu

               

ukuta wangu

Extinction17 alisema …
. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
dude, if wewe can't handle Shadow au anybody else criticizing your stories, then why are wewe even here? everybody's open to criticism, and so are you. and honestly, i don't like stories about little kids banging their aunts. personally, i think they're nasty and hard to read. but then again, that's just my opinion. if incest's your fetish au something, that's fine. but wewe should keep it to yourself! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dasher472 ametoa maoni…
your right, but I came here to prove a point to my brothers that I'm a writer. that was a mwaka ago. after my first two fanfics were made, people liked them, I wanted to make people happy. I'm a 17 mwaka old teen who's mother was a drug addict for 9 years. I'm currently living with my aunt and uncle because my dad left when my mom wanted to give me and my 3 sisters to the state. so don't go hard on me ok,? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dasher472 ametoa maoni…
I upendo wewe guys, wewe make me feel like I can forget the past and make my own future. I look up to those that have a better life than me. Timber, after my inayofuata fanfic, I'll stop writing, will that make wewe feel better about it? Signing off for the last comment, Dasher472. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dasher472 ametoa maoni…
see wewe in heaven, TimberHumphry :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita