mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 2 clubs Dedicated (2) Die-Hard Fan in 1 club Die-Hard (1) Fanatic in 1 club Fanatic (1)

ukuta wangu

smile
vann alinipa heshima za my polls
Merry Christmas!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
mars15 alinipa heshima za my comments
For your honestly ''I hate Twilight'' :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktgirl266 alinipa heshima za my images
heyy!! i was wondering if wewe would jiunge my club!! ill post the link at the end of this! wewe can add whatever wewe want and have fun. THANKS!!! link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita