My Wall

Previous
crying
sweety63 alinipa heshima za my pop quiz questions
Heyyy Hannah !!
Do wewe still remember me ? Keshi ??!?!
I missed wewe a lot !!
Why are wewe not coming online ? Is everything okay ? I want to talk with wewe so badly !!
Are wewe on FB ? I made a account there !! I'll kasha pokezi wewe the link of it !! We can chat thorough there !!
MISS wewe MISS wewe MISS YOUUUU SOOOOOOOOO MUCHHH !!
Reply Me Soon , ok ? and Happy New mwaka !!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sweety63 alinipa heshima za my polls
Finally wewe replied :D :*

Wow awesome stuff <333

Umm here is nothing new hun ...Just school , studies , exams blah blah blah :))

BTW how was tht imba competition hun ?
Did wewe win ??? :D:D

upendo wewe <33
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
emmashields alinipa heshima za my videos
[i]thanks so much for the add back

would ya like to jiunge my club ?

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
sweety63 alinipa heshima za my pop quiz questions
Pls write on ma ukuta !
Missing wewe so much hun <3 :((
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sweety63 alinipa heshima za my polls
.........▓.
.......▓.▓.
......▓.▓.
......▓.▓.▓............▓.▓.▓.▓.▓.
.......▓.▓.▓.........▓.▓.▓.▓.
........▓▓......▓▓....▓▓
.......▓......................▓
.....▓.........................▓
....▓......^..........^......▓
....▓............♥.............▓
....▓..........................▓
......▓..........ٮ..........▓
..........▓▓..........▓▓...........♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sweety63 alinipa heshima za my polls
upendo wewe <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hannah_Filbert ametoa maoni…
upendo ya 2 <3 Long time no see :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sweety63 alinipa heshima za my polls
SORRY
A special SORRY for u!
Plz Excuse my all mistakes in
the beginning of new year
&
Get Ready in New Year
for New Mistakes!
Bcoz I can’t change


Happy New mwaka !!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
sweety63 alinipa heshima za my polls
Heyy !!! im missing u soo much :((( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hannah_Filbert ametoa maoni…
miss ya too :D abit busy these days ! I'll come back soon :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
19962030 alinipa heshima za my answers
hi nice to know u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sweety63 alinipa heshima za my polls
❤ƸӜƷ ღ❤ღ HαVє α BєấUŦI₣UŁ
    ▐███▐█▀█▐█▀▀▐▌█▀▀ █▀█ █
    ▐▐▐█▐█▀█▐█▄█▐▌█▄▄ █▀█ █▄▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ Dấy ღ❤ღ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita