mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Adinette alisema …
Hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Shutara-sama alisema …
hujambo miku what are wewe doing today ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Izuku-Midoriya ametoa maoni…
That's doesn't matter u r a boy au a girl! Am just wanna says HAIII!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pumpkinqueen alisema …
No matter how many times wewe futa our posts, the truth is still there~ Boy, wewe really want to keep your little secret don't you? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pumpkinqueen ametoa maoni…
We have the proof, wewe have nothing to use against it, all wewe can do is hide in the corner and keep trying to hide it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IllusionDolls ametoa maoni…
I have ilitumwa screencaps of her personal spam towards myself in my picha gallery, added notes to my ripoti of her that I have the proof, and even mentioned other users that had done the same thing with screencaps. She needs to be banned, already. zaidi ya mwaka mmoja uliopita