My Wall

Previous
14K alinipa heshima za my articles
hujambo sis, I saw message; and no you're not a terrible sister! I'm the terrible one, I should hv stayed around zaidi with wewe all. Thank wewe so much for your message, I'm glad to hv a sister like you!
How are you? I went through alot, I Lost alot of things; but now I'm recovering. I hope you're doing well. Hope to talk to wewe soon! ilitumwa siku 26 zilizopita
heart
rahulshingtee alinipa heshima za my images
Was so happy to see when wewe wrote back. I am doing fine, thanks for asking.
I've just been busy with growing up wewe know, Now I'm in uni.
Gosh time flew.
What about you? ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my polls
Thank wewe for participating in the HaleyDewit 20in20 ikoni contest! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my images
10! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my videos
9! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my answers
8! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my comments
7! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my articles
6! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my links
5! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
smile
HaleyDewit alinipa heshima za my pop quiz questions
4! ilitumwa mwezi moja 1 uliopita