Nellie Nano

fanpopping tangu June 2010

  • Female
  • AZ, Hey,I'm holly and well,I don't want drama au like maswali that aren't really necessary.Anyways wewe may add me if wewe want unless I say I know someone that's a celeb au somthingg and wewe just want details then no.Okay,now I hopee wewe enjoy mee!I lovee ya
  • Favorite TV Show: Victorious
    Favorite Movie: Twilight Saga
    Favorite Musician: Lady Gaga,Justin Bieber,Demi Lovato,Selena Gomez,and Katy Perry♥
    Favorite Book or Author: Twilight saga
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

girrILOVE alisema …
heeeey can wewe plzzzz add meeh !!!!!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jamie9800 alisema …
Heyyyy please add me :) Thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktgirl266 alinipa heshima za my videos
hey! i was wondering if youw would jiunge my club "ktgirl266" wewe can add whatever wewe want to it and just have fun :) thanks and here is the link to it :)
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita