mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 8 clubs Dedicated (8) Die-Hard Fan in 20 clubs Die-Hard (20) Fanatic in 2 clubs Fanatic (2)

ukuta wangu

heart
GDragon612 alinipa heshima za my articles
Omo thank wewe ❤don`t say thanks Kanomroo *-* hope i hear zaidi of wewe awww ilitumwa siku 28 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my videos
I don`t forget my closest and very good Marafiki here awww
and I upendo your YouTube channel
wewe are my fav youtuber >< gosh so wonderful!!!!!!!!! ❤
whatcha doing These days?

lots of upendo and greetings from Berlin(Germany ) to you!!

ya kathi ❤ ilitumwa siku 28 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
Annyeong Kanomroo babe ,
don`t say sorry , I understand it if wewe are busy
reply/answer if wewe have the time okay ❤
I am doing fine thank you
btw I am a mum since August the 11th ~ist a Boy called Lion luca( if wewe like to see pics I can send wewe the link )

link ilitumwa siku 28 zilizopita