fanpopping tangu December 2014

  • Female, 23 years old
  • GA
  • Favorite Movie: Peter pan , This is it, MoonWalker, Captain EO, Ghost
    Favorite Musician: Michael Jackson
    Favorite Book or Author: Dancing the dream , Michael jackson's poems
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

moddupeajayi alisema …
Hi.Thanks fr answering my swali .Can wewe please shabiki me back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ghooaw alisema …
Hi there, I haven't hear wewe for awhile! How are u? :) Have wewe take part on that red ribbon thing? I'm pretty fine at the moment and gonna play MJ on kinanda soon! it's actually really relaxing :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ghooaw alisema …
Hey, did wewe get my new message? I sent it a week ago. I'm just wondering are wewe busy au something? If wewe are, don't worry I understand it. But if wewe have time to answer my message I would upendo it! And btw, it's fist of March soon, yeah :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IMissTheKing ametoa maoni…
I was busy, very sorry! And I got your message! And I know I can't wait! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita