My Wall

Previous
heart
parisilove alisema …
M
MI
Mic
Mich
Micha
Michae
Michael
Michael J
Michael Ja
Michael Jac
Michael Jack
Michael Jacks
Michael Jackso
Michael Jackson

Copy and paste this on any many profiles as wewe can if wewe believe Michael Jackson is the Best and he will live on Forever.If wewe get at least 5 au zaidi back Michael Jackson is in your moyo Forever♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my links
A nyota has 5 ends.
A square has 4 ends.
A pembetatu has 3 ends.
A line has 2 ends.
But the mduara, duara of our friendship has no end.
........................♥♥............................
...........Send this to all your best Marafiki including me , if
...............I am one!
if wewe get 5 back , wewe are
a good friend.
If wewe get 10 , wewe are
popular.
If wewe get 15 back, damn
I'm jealous!

miss you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my articles
☆❤ღ
¸.☆´Love & Peace¸.☆´¨) ¸.☆*¨)
¸.☆I wish wewe a great week´¸.☆´¨) ¸.☆*¨)
(¸.☆Blessings of love´ (¸.☆´ (¸.☆´¯`☆ ღ¸.☆*❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my pop quiz questions
I want to tell wewe "thank you"
But it doesn't seem enough
Words don't seem sufficient
"Blah, blah" and all that stuff

Please know I have deep feelings
About your generous acts
I really appreciate you
You're special; that's a fact! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
ImrsJackson alisema kuhusu Michael Jackson
I guess most of u, guys, have never seen this link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ImrsJackson ametoa maoni…
Hope wewe Like New Photos. L.O.V.E. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my comments
▀▀▄▀▀▄♥☆¯`••´¯)(¯`••´¯)My sweet friend
▀▄Ӏօѵҽ▄▀★•.¸(¯`••´¯)¸.•
─░▀▄▀___★__•. ¸.•´_
☆█──▄█▀▀█▄─█─█─█▀* . • ○ ° ★¸. * ● ¸
★█▄─██──██─▀▄▀─█▀ °☆  ¸. * ● wewe !
─☆──██──██─────▀▀ . • ○ ° ★
★───▀█▄▄█▀. • ○ ° ★ . • ○ ° ★ . • ○ ° ★ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my articles
What would wewe do if your best friend died tomorrow and wewe never got to tell them how wewe felt? So I just wanted to say: Even if I never talk to wewe again in my life...you are special to me...and wewe have made a difference in my life. I look up to wewe and respect and truly cherish you. Send this to the person who sent it to wewe and to all your Marafiki no matter how much wewe talk to them au how close wewe are. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ImrsJackson alisema kuhusu Michael Jackson
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my images
Just don't worry dear!!i'm glad that wewe wrote me back!!i missed you!!:)..it's my pleasure!and wow!thank wewe so much!!!just study hard and Good luck at school!!!love wewe most!!and thank wewe again!!you are so sweet!!!:)..blessings ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjpeterpan alinipa heshima za my links
We met online, had a good time.
chatted again
we became good friends.
Time went on
and we're still here
and I truly believe
wewe are someone dear.
Here's something I'd like to share with you
for all your upendo and kindness too
It's a symbol of friendship we share together
A friendship i hope lasts forever.
And although we live so far apart..
Always remember wewe hold a piece of my moyo ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita