mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

georgiapeach91 alisema …
I'm definitely going to take wewe up on your ikoni offer. Like Kelly said, your ikoni are stunning! I would upendo anything from the "It's only a dream right? It's my dream" Scene from 5.18. Thanks so so much.

Oh and I adore your current ikoni <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 alisema …
Question! When wewe alisema on the Leyton ukuta that wewe were thinking of doing some "LP requests"... did that mean ikoni requests? Because if that's the case, I'd upendo to take wewe up on that! Your ikoni are STUNNING <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Irreversible alisema kuhusu Leyton
I know I haven't really contribute to this spot since I'm a major BL mashabiki but since wewe guys are so nice, I was thinking of doing some LP request for wewe guys. A moment, an episode. Just tell me (: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kellyerin87 ametoa maoni…
Ahhh! ikoni requests?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
leytoner21 ametoa maoni…
ikoni requests?sounds cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Irreversible ametoa maoni…
I got the request of some of wewe & sorry that I still don't have them. I have been quite busy but I will try to get them done as soon as possible ( zaidi ya mwaka mmoja uliopita