Isabella Salvatore

fanpopping tangu November 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
3xZ alinipa heshima za my articles
Dearess <333
I thought that you'd forgotten me! I am so happy to find that wewe still remember me ^^ I'm doing great, thanks! WBU??? Yes, I'm busy with exams too but I can still spend my time a bit here! Miss wewe too ^_^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
karola_bo alinipa heshima za my images
I miss wewe so much <3 I have a lot oo things to do and it sucks. I want go somewhere else not just sitting at nyumbani ;-; What about you? What have wewe been doing? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
3xZ alinipa heshima za my answers
I've done great! I'm so glad that you're still remember me ^^ How are wewe too??

Sorry for forgotten to say: MERRY CHRISTMAS!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Isabella_tran ametoa maoni…
I'm doing great these days! Hope wewe do too! Of course I remember you, sis. I miss most of my bestfriends on fanpop. wewe are all very important to me! Happy new mwaka to you, hun! Hope you'll have a great new year! upendo ya! zaidi ya mwaka mmoja uliopita