My Wall

Previous
smile
Nipnip101 alinipa heshima za my images
Can wewe draw a female Lucario, a female Braixen, a female Meowstic, a female Zoroark, a female Kirlia, a female Furfrou, & a girl Sylveon in pretty, pink, silky, frilly, elegant, satin, & chiffon ballerina tutus dancing ballet for me? Pretty please?
P.S. I'm Nipnip101. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ooh i haven't been on here in a while. it's cute to see my juu bar still on there :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jodarchy ametoa maoni…
cause its an awesome topbar, hujambo snakes. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes alisema kuhusu Biggerstaff Family
ahh i miss this place
biggerstaffs / the reasons gang (do any of wewe remember reasons gang that was forever zamani omg) was the best few years of my life man :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nipnip101 ametoa maoni…
I'm Nipnip101, Ihave a request. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nipnip101 ametoa maoni…
Can wewe draw a female Lucario, a female Braixen, a female Meowstic, a female Zoroark, a female Kirlia, a female Furfrou, & a female Sylveon in pretty, pink, silky, frilly, elegant, satin, & chiffon ballerina tutus dancing ballet for me? Pretty Please? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes alisema kuhusu Biggerstaff Family
Hi :D So obviously I don't come on here anymore, but I do really miss quite a lot of you. So if wewe ever wanna chat au whatever then wewe guys are zaidi than welcome to add me on tumblr au Facebook au whatever. I'll link both on here, but if wewe friend me on Facebook can wewe write a message to say what your jina la mtumiaji is, so I don't get confused and ignore it :) So my tumblr is tardisywardisy.tumblr.com and my Facebook is facebook.com/siriuslycrazy :D upendo wewe guys xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan alinipa heshima za my images
I upendo your ikoni its so cute X3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes alisema kuhusu Biggerstaff Family
Hellooo :) Just thought I'd pop in, even though most of wewe have probably forgotten about me ^^ Just wanted to see how you're all doing :P x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fenrir ametoa maoni…
Heeey there :D Nah we didn't forget. It's just hard to take notice to people who aren't here very often :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest ametoa maoni…
Aliiice :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest ametoa maoni…
wewe should've been asleep when wewe ilitumwa this.. :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wotcher-tonks ametoa maoni…
liebfnle.kjfibfeqluib HI zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wotcher-tonks alisema …
I MISSED YOUR BIRTHDAY

I'M SORRY

BUT HAPPY BELATED BIRTHDAY MOTHER! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest alinipa heshima za my polls
wewe can practice magic outside of Hogwarts now :DDDD Excited? xD How was your birthday? I hope wewe got everything wewe wanted ^^

And good luck on your NEWTS (I'm assuming it's A Levels?) I'm sure you'll do great, though :) You're really smart! Just revise a lot and believe in yourself ^^ I'm here if wewe need any help, though I dunno what I could do... If wewe need anything, don't hesitate to call! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes alisema kuhusu Biggerstaff Family
13 MINUTESSSSSSSS :P xxx
Eeeeeeeeeeeeeeeep! XP xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes ametoa maoni…
TEN dakika :D X zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes ametoa maoni…
ASDFGHJKLQWERTYUIOOOOOOOOOOHHHHMMYYYYGOSSSHHHHHH >.< xxx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TempCC ametoa maoni…
HAPPPYYYY BIRTHDAY!!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes alisema kuhusu Biggerstaff Family
Hii ^^
Omg, this is like the only websiste my dad hasnt banned- I'm going mentally insane. Facebook, tumblr, hotmail- IT'S ALL GONE D: x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VampiresRevenge ametoa maoni…
:O Why did he ban those sites? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes ametoa maoni…
Becasue my room was messy :P x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Italktosnakes ametoa maoni…
No, my dad banned it through the network. zaidi ya mwaka mmoja uliopita