Jamaica upendo

fanpopping tangu July 2011

  • Female, 22 years old
  • Phoenix, Arizona
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

PrettyPashon alisema …
wewe got skillz just try to get this zaidi places than here the inayofuata thing wewe know wewe famouse ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JamaicaLove97 alisema …
There's something wewe must know
I'm so misunderstood
I am a special girl
Living in my special world

wewe know wewe can't change me
Rather wewe gotta see me for me boy
I'm doing the best I can
Try to understand

Accept me for who I am
No woman can take my place baby
I'm doing the best I can
So please don't give up on me
Accept me for who I am
Just try and understand
'Cause that's the way it is, babe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JamaicaLove97 alisema kuhusu Janet Jackson
Janet ♥ everythng wewe do from GOOD TIMES -WORLD TOUR: UP CLOSE AND PERSONAL. I remember wen I was about 9 au 9 1/2 TRUE STORY I wasn't feeling good AT ALL but then ur song CALL ON ME came on all of a sudden i started to feel better. Then my mom comes through the door of my room and turns it off. And I started to feel like crap ALL OVER AGAIN. The point of this story is that ur muziki moves people nd makes them happy and feel good About them selves and thats xactly why I ♥♥♥ u! :)
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita