Kogami

fanpopping tangu August 2010

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 11 clubs Dedicated (11) Die-Hard Fan in 16 clubs Die-Hard (16) Fanatic in 2 clubs Fanatic (2)

ukuta wangu

laugh
Punyo_Neko alinipa heshima za my answers
Cute profaili Pic!.... upendo it~!... just passing by... -Neko ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kogami alisema …
I already left this site. I won't be here anymore.I'm sorry. (´・ω・`)
If anyone still need me for anything,contact me at my deviantART,facebook au tumblr.
After 4 years joining.. I want to thank everyone for all your support!
Thank wewe and goodbye! (´・ω・`)/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
kuruni alinipa heshima za my images
A nyota has 5 ends.
A square has 4 ends.
A pembetatu has 3 ends
A line has 2 ends.
But the mduara, duara of our friendship has no end.
........................♥♥............................ ..........
.Send this to all your best Marafiki including me , if ...............I am one!
if wewe get 5 back , wewe are a good friend
If wewe get 10 , wewe are popular.
If wewe get 15 back, damn I'm jealous ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita