Katie

fanpopping tangu March 2012

  • Female, 20 years old
  • A place, United States of America
  • Favorite TV Show: The two Coreys,The J5 cartoon
    Favorite Movie: License to drive,secret admirer,St Elmo's fire,The breakfast club...pretty much all 80s sinema
    Favorite Musician: Michael Jackson,the Jackson 5,Janet Jackson
    Favorite Book or Author: Moonwalk and The outsiders :P
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

justibiebsfan alisema …
Katie I missed you!!!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJluv4ever ametoa maoni…
I miss wewe too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
justibiebsfan ametoa maoni…
do wewe remember me? I hope wewe do!(: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MJluv4ever alisema kuhusu Michael Jackson
Hi! I'm not sure if any of ya'll remember me,but I missed wewe guys! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I missed you, too. Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
hey! I sure remember you!!! :) welcome back!!! :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
you're back! :D i never thought i would see wewe here again! welcome back i missed wewe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
mjjs_sweetheart alinipa heshima za my comments
I dont know if wewe are ever going to see this message katie, but wewe should should really consider comming back to the club. We all miss wewe so much! And the michael jackson shabiki club needs wewe because zaidi and zaidi people are leaving and its getting really lonely on here cause no on were is ever on here any zaidi :'( and plus, wewe were one of the nicest people on here. And i know wewe left the club cause ppl were telling u mean things about michael, but no one does that any more. Plz come back<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJluv4ever ametoa maoni…
Awww thank wewe so much! That really means a lot to me zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjs_sweetheart ametoa maoni…
<3<3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita