mchoro orodha

Vilabu Vyangu

               

ukuta wangu

Net_Noob alisema kuhusu bila mpangilio
The new Internet Explorer commercial looks rather nice. No zaidi viruses for me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IdiotNerdGirl2 ametoa maoni…
wewe should also install those cool toolbars!!!! Take it from a nerdy computer expert like me, I have 30 toolbars! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf alinipa heshima za my comments
The meme has returned wewe win ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Net_Noob ametoa maoni…
What is a may-may? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Net_Noob alisema kuhusu bila mpangilio
I can download zaidi RAM just kwa entering in my bank account info? Awesome! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Holyshitwtf ametoa maoni…
I did too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
IdiotNerdGirl2 ametoa maoni…
That's so cool but why would wewe download zaidi Ram? Can't wewe just buy those at a farm au something? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sinna_Hime_chan ametoa maoni…
wewe can make an account without a real barua pepe and then wewe cannot recover... never give your bank info- even on trusted stuff be careful, omg, so troll, so the example in here and no, just no. zaidi ya mwaka mmoja uliopita