ⓗⓐⓛⓔⓨ<3 Don't hate, appreciate:)

fanpopping tangu December 2010

  • Female, 23 years old
  • California!! West Coast baby! XD, Go ahead call me a bitch, be a hater, tell me im ugly, i dont care cuz i was BORN THIS WAY!! ;D
  • Favorite TV Show: Glee, Jersey Shore, The bachelorette, Pretty little liars, so wewe Think wewe Can Dance Keeping up with the Kardashians, America's inayofuata juu Model
    Favorite Movie: House Bunny, Soul Surfer, Blind Side, I Am #4, Easy A, Hangover 1 & 2, Bridesmaids, Beastly, Never Say Never
    Favorite Musician: Too many:) they won't all fit in this box
    Favorite Book or Author: Percy Jackson series, Harry Potter series, I am #4, Walk to Remember, My sister's Keeper, Water For Elephants, Vanishing Acts
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Whoever aliiba my makala and "rewrote" it as "your own original writings" then ilitumwa it onto fanfiction, you're tacky and I hate you. It's not yours to just take and I really don't appreciate it. Sorry, I know none of wewe probably know who I am I used to be one of the earlier members and I haven't been on in awhile but I thought I should let wewe know that I am not stupid and know that wewe took it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JasmineValdez ametoa maoni…
I have no idea about whatever happened there, but sorry anyway. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
universalpowa ametoa maoni…
Ugh, really? I'm gonna go find it now... Sorry bud :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lt_Pupster ametoa maoni…
who did that? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8xchristellax8 ametoa maoni…
wow... really sorry someone did that :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SonOfNeptuneJay alisema …
hujambo can wewe go and check out my house of hades my veraion. its on my page under my vipendwa ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
I'm not sure if anybody remembers me here au if wewe are all new but if wewe do remember me I would like to say hey(: oh, and if anybody has any good traite fics and would like to maoni me the link I would upendo wewe forever:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ihatekronos123 ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
snowflakes989 ametoa maoni…
Want me to give wewe the entire list? I was here a long time ago, left, and then came back again too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
universalpowa ametoa maoni…
lol i remember both of you...and wewe havent really changed XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita