Sam Collins

fanpopping tangu June 2013

  • Male, 21 years old
  • London, United Kingdom
  • Favorite TV Show: Tooo many to choose from :P
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

       

ukuta wangu

wolfies alinipa heshima za my images
Nice picture ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Panda97 alisema kuhusu Alpha and Omega
Anyone on Chatzy au TinyChat? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben14delas ametoa maoni…
I am on chazty. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Neostorm ametoa maoni…
And now, this is finally finished. Well, i suppose. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Panda97 ametoa maoni…
This is getting old, wewe are back to the amateur corrections in yet another attempt to start a new argument. Which will just be a sign that wewe have Lost and that wewe are, yet again, trying to change what the conversation is about to try and win a different argument because, let face it, wewe haven't had a valid point yet. I don't want to argue any more, wewe can maoni a gain like a little child on a playground trying to convince himself he is correct but it won't work. I'm done any further maoni from wewe would onyesha how petty wewe really are. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Panda97 alisema kuhusu Tikanni's pack
hujambo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MarkyGreenJay ametoa maoni…
Hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tikanni ametoa maoni…
hello zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tikanni ametoa maoni…
Ok take care sis zaidi ya mwaka mmoja uliopita