♥•♪♫•*¨ ⓜⓔⓖⓐⓝ ¨*•♫♪•♥

fanpopping tangu March 2013

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
annyeong haseyo megan,
please use it whenever wewe have time
missing wewe so much babe><
fanpop dhahabu wewe get if wewe pakia stuffs, if wewe have enough wewe can make Icon,banner(also animated on your profaili side
want to talk with wewe babe
if wewe like we can share our numberes(inbox)
au letter whatever wewe like

Saranghae ya Kathy❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
hujambo megan my babe, please come back it`s been so quit here without you=(
missing ya like hell!!!!!!!!
we have alot to talk about kpop , yes ist been happened alot and i have uploaded so many last time and we Need to activate your Club too ><
saranghae your swagkathy
peace and out xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
omg megan I miss wewe zaidi are wewe back here?
so Long time we didn`t talk
how are wewe ?
Saranghae ya kathi<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita