fanpopping tangu May 2012

  • 27 years old
  • Favorite TV Show: Game of Thrones
    Favorite Movie: LOTR
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

missdoney alinipa heshima za my comments
i upendo your maoni in Morgana's deffense ilitumwa siku 2 zilizopita
smile
Articuno224 alinipa heshima za my comments
Are wewe okay with a new round on Friday?

And wewe deserve heshima for your comments, you're always commenting (Just like me) and I always enjoy your maoni and agree with a lot of the things wewe say. ilitumwa siku 15 zilizopita
RobbStark234 ametoa maoni…
Sure! And thanks dude! I enjoy your maoni too... We agree on a lot ;) siku 14 zilizopita
Articuno224 ametoa maoni…
Cool! That's noted.... And sorry for the late response siku 5 zilizopita
RobbStark234 ametoa maoni…
Don't worry, it doesn't mean anything to me siku 4 zilizopita
Articuno224 alinipa heshima za my polls
Wow! wewe are really destroying me in all our contest kura za maoni XD

wewe are winning every single one of the kura za maoni so far
You're not only winning but you're winning kwa a LONG shot with every kura ya maoni ;)

I hoped I could put up a decent contest with The Sarah Connor Chronicles, but clearly not xD

Let's see if I can win some kura za maoni inayofuata round, if wewe are still up for more?

I can make the kura za maoni Thursday if that's fine with you

So here's a heshima for winning (making the better choices) ilitumwa siku 22 zilizopita
RobbStark234 ametoa maoni…
HAHA xD Well I guess I just chose zaidi maarufu shows. I'm sure you'll beat me eventually ;) ..... Deadline tomorrow already? Okay siku 20 zilizopita