Breanna B.

fanpopping tangu July 2012

  • Female, 23 years old
  • None-Ya, Michigan
  • Favorite TV Show: Legend of Korra
    Favorite Movie: Transnformers
    Favorite Musician: Ed Sheeran, Freak Morice, and Oliver Boyd and the Remembralls
    Favorite Book or Author: Harry Potter, Percy Jackson, and Hunger Games (In that order)
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
surbhi-sm10 alinipa heshima za my pop quiz questions
Hi!
Glad to add another Harry Potter fan! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RonGetYourWand ametoa maoni…
Thank you! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surbhi-sm10 ametoa maoni…
:-) Your welcome! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
omg_stop alisema …
wewe know that people can look at all your kura ya maoni majibu and see what wewe picked, right? I just looked at yours and was surprised at how bias all your majibu are. wewe say Harry potter mashabiki aren't condescending and Twilight mashabiki are. wewe alisema Harry potter mashabiki are smarter than average and twilight mashabiki aren't. Harry Potter deserved every single Oscar. And wewe vote Harry Potter for EVERYTHING!

I was surprised because wewe pass yourself as reasonable and open minded, but really you're not. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RonGetYourWand ametoa maoni…
Please read the message I replied to wewe in. As I alisema in it, I do like parts of Twilight. I also think kusoma in general makes wewe smarter. I don't think Harry Potter deserves every award in the universe. I apologize if it came off that way and thank wewe for speaking your mind. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RonGetYourWand ametoa maoni…
I also feel as though wewe believe I think Twilight mashabiki are inferior to Harry Potter fans, which couldn't be farther from the truth. In fact, most people I believe are smarter than me enjoy the Twilight saga. In fact, for a while I thought me liking Harry Potter made me inferior to my peers. Most of my Marafiki don't like Harry Potter but upendo Twilight and I find them smart and friendly people. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RonGetYourWand ametoa maoni…
wewe also seem to pick the kura za maoni wewe want to judge me on. I have some confession kura za maoni where I state that I like some vitabu zaidi than Harry Potter (Circque de Freak). I also say that I think zaidi frequently, Harry Potter mashabiki are complaining about Twilight fans. I also say that I think Jacob truly loved Bella that I think Jane in the saga is misunderstood, and that I still have an attachment to Twilight even if I don't like it anymore. Again, I think wewe should look zaidi into something before wewe accuse me of something. Before wewe say thatI could have just alisema that on the kura ya maoni to disprove what wewe said, I voted on those kura za maoni about a mwezi ago. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hermione12353 ametoa maoni…
I Think Harry potter is better and that harry potter should deserve every award that exists - so what We are all entiteled to an opinion and mine is that twilight suckes and dosen't deserve to be compared to harry potter but that dosen't mean I have anything against people who like twilight Just against the films themselves zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RonGetYourWand alisema kuhusu Rick Riordan
Dear Rick Riordan,

wewe are an amazing mwandishi and the only reason I paid attention in my ancient history class. But please, for the sake of our sanity, stop with the cliffhangers. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hermione12353 ametoa maoni…
I couln't agree zaidi !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
oracleofdelphi ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xCANDYCORNx ametoa maoni…
Still.... Dont u guys upendo the cliffhangers AND hate them? zaidi ya mwaka mmoja uliopita