fanpopping tangu April 2013

  • Female, 21 years old
  • United Kingdom
  • Favorite TV Show: Hetalia
    Favorite Movie: Anything from studio Ghibli and Hetalia Paint it White
    Favorite Musician: Vocaloid, 30 sekunde to Mars
    Favorite Book or Author: The Hunger Games and Varjack paw
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

England6331 alisema …
hujambo if wewe want to see what i look like i have a picture go look ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseWolfLala ametoa maoni…
your so cute! ^.^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
England6331 alisema …
i have so much to tell wewe im crying right know i though wewe would be mad at me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
England6331 ametoa maoni…
i went on a life tafuta to help me understand zaidi about myself it was cold so cold even if my body was hot but soon i found them the people who helped me wewe see when we last talked i i i almost never mind thats in the past and now i cant stop smiling i know so little but know so much and wewe saved my life from myself if wewe now it au not even if this is a silly game we are using to talk to each other zaidi ya mwaka mmoja uliopita
England6331 ametoa maoni…
And, I Owe wewe My Life ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseWolfLala ametoa maoni…
wow, it does takes courage to go out and find yoursrself and I know that from experience. But wewe had the upmost courage to go out there and stop at nothing to find yourself and I admire that. We'll always be here wewe when wewe need it <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
England6331 alisema …
i am going to fucking die right here this very moment if wewe tell me i was the only one tacking to wewe on your ukuta ! (>o<) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
England6331 ametoa maoni…
im so sorry i just be really busy i have two jobs that suck and isnt paying me well my ant just bought a house that is a live hell zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseWolfLala ametoa maoni…
OMG it been so long again!! I missed wewe so much wewe have no idea!! And nope dont worry wewe weren't the only one posting stuff here, its just that people I know from here dont come as much anymore zaidi ya mwaka mmoja uliopita