사라 ✝

fanpopping tangu January 2010

  • Female, 22 years old
  • I am a warrior not because I always win but because I will always fight., United Kingdom
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 17 clubs Dedicated (17) Die-Hard Fan in 46 clubs Die-Hard (46) Fanatic in 3 clubs Fanatic (3)

ukuta wangu

heart
Christina0924 alinipa heshima za my comments
I don't know if wewe remember me but im C8rissy. Im the one who bullied wewe about leaving 1D and then i left 1D a mwaka later (2015) & got into kpop. I know this is a shock. I just want to give a way over due apology for what i did and put your through that entire year. I've grown up a lot since then:) thanks for the add back btw :) ilitumwa siku 27 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
hujambo ma Sweetheart,
answer if wewe feel better and have the time okay,no stress babe ,I understand it
thank wewe for joining the contest
upendo ya like hell!!!Have a so sweet and wonderful day
your I.M. babe kat =D ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my videos
1💚hey ma jenniechannie!!
wewe have won the 2nd place congrats!!!
new round is open now~reply if wewe have the time and feel better
luv ya babe!!

5th round A pic of Shownu wearing White au black clothes~open

link ilitumwa mwezi moja 1 uliopita