Saku 15

fanpopping tangu August 2010

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 17 clubs Dedicated (17) Die-Hard Fan in 13 clubs Die-Hard (13)

ukuta wangu

heart
MTahmisian alinipa heshima za my polls
Great club choices! I just have a question: If wewe are a shabiki of Tony and Michelle from 24, why aren't wewe a fellow shabiki of the 24 club? Anyway, wewe are awesome and Happy New Year! ilitumwa miezi 11 iliyopita
FalliNgSparks alinipa heshima za my links
Plz can u jiunge my club?
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Saku15 alisema kuhusu Damon & Bonnie
OMG! Did wewe hear how soft his voice was when he had alisema her name before he alisema that she was the most terrifying person he knew? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita