mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
Laisalves8 alinipa heshima za my polls
A maua, ua may die
The sun may set
But a friend like wewe
I'll never forget.
Your name is precious,
it will never grow old,
it's engraved in my heart,
in letters of dhahabu

Sent to all your family and friends, even me .If wewe get 3 back you'll get good news tonight.Pass this to zaidi than 9 people wewe love, I hope I am one upendo wewe .^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ARIEL-RAPUNZEL alinipa heshima za my images
…….ℒℴѵℯ…………ℒℴѵℯ
…ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ….ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
.ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ ℒℴѵℯ
..ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
……ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
……..ℒℴѵℯℒℴѵℯℒℴѵℯ
…………ℒℴѵℯℒℴѵℯ
……………ℒℴѵℯ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Saphir alisema kuhusu Frozen
I saw it because I won a contest!!!! It is so amazing. The uhuishaji is wonderful. I think wewe will like it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Candycupcake ametoa maoni…
I can't wait!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita