Saasshhaaa♥MJ ✔ Verified Michael Jackson shabiki

fanpopping tangu August 2009

  • Female, 21 years old
  • » My World «  
  • Favorite TV Show: ☆Degrassi, The Fresh Prince of Bel-Air<3, That's So Raven<3 & The Game☆
    Favorite Movie: Taken & My Bloody Valentine 3D
    Favorite Musician: ♫Michael Jackson, Aaliyah, Bruno Mars, Drake♫
    Favorite Book or Author: Holes kwa Louis Sacher
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 2 clubs Dedicated (2)

ukuta wangu

big smile
SwaggaSJ alinipa heshima za my comments
Give ♥ this ♥ to ♥ the ♥ many ♥ loving ♥people ♥you ♥ know ♥ if ♥ wewe ♥get ♥ five ♥ back ♥ wewe ♥ must ♥ be ♥ lovable ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KatyScarlett alisema …
if wewe got this , that means i upendo wewe and we will always be good friends!!!! send this to 5 of your friends. if wewe get 5 back your really loved!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
UmOkayThen alinipa heshima za my articles
Y I SO CRAZY? Y U S CRAZY?! Y U NO MAKE ME steak, mnofu SAMMICH?! *pokes wewe with a stick* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita