mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Die-Hard Fan in 1 club Die-Hard (1)

ukuta wangu

wink
mia444 alinipa heshima za my comments
I just saw your maoni under my heshima I gave you. I just saw it because ever since Meebo stopped working, wewe don't know when someone writes a maoni on the message that wewe wrote on their wall. I will definitely give wewe my opinion!! What I've read so far, really really good! :-) I have a lot of catching up to do, but if wewe want, when I'm done with a chapter I'll write notes about what I think. It's up to wewe if wewe just let me know. Love, Mia ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sk8bordNewMoon ametoa maoni…
Thanks! I would upendo to hear what wewe think!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mia444 alinipa heshima za my links
hujambo hun, did wewe get a chance to check out the club's I gave you? I made one for all of my Marafiki and family it's
link
And one for my sister Brittany (twihard203) it's
link
Let me know what wewe think of the first club's I gave wewe then if wewe want, wewe can check out these. If wewe do join, I'll give wewe a heshima for each one. Just write joined on the club's walls. Thanks hun! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sk8bordNewMoon ametoa maoni…
Awesome clubs!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hujambo everyone!! If wewe read any of my makala please let me know what wewe think of them! I need y'all's feedback to continue writing. Y'all's maoni help me to continue uandishi cause I know people are kusoma them! If wewe are too shy au not sure what to say just hit the like button!! Thank you!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mia444 ametoa maoni…
Your It's Complicated stories are amazing!! I haven't been able to read all of them but I just started recently and they're great!! I'll continue to maoni on the ones I read and if wewe want my opinion let me know! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sk8bordNewMoon ametoa maoni…
Yes please! I would upendo to hear your opinion. Let me know if there anything wewe wanna read in a story au anything else about them! Thank wewe again for the comments! It has been a while since I have had a shabiki comment! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita