mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Die-Hard Fan in 1 club Die-Hard (1)

ukuta wangu

OmegaLeader alisema …
hujambo Sweets! Not sure wewe go on but I wanted to say hi and how your doing? I miss wewe and Artic. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HumphryOmega alisema …
hujambo sweets! *wags tail and raises my ears* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SweetsOmega ametoa maoni…
*lays my ears back, wags my tail, and smiles* Heya, Humphry! How are ya, my pack-brother? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbuchanan96 alisema …
hujambo sweets, where are you! ("HOWLS" to call to sweets) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SweetsOmega ametoa maoni…
*from the inayofuata kilima over, wewe hear an answering howl* I'm over here! (I'm not on fanpop very much anymore IRL, just so ya know...) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bbuchanan96 ametoa maoni…
It's alright, I'm happy to talk to wewe for the first time*smiles and wags tail* zaidi ya mwaka mmoja uliopita